Інформація
  • Переглядів: 985
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 5-11-2014, 19:49
5-11-2014, 19:49

Наказ ДОН від 04.11.2014 № 196

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення обласного 
конкурсу "Байт” на кращу 
комп’ютерну програму серед  
учнів загальноосвітніх та 
позашкільних навчальних 
закладів 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації № 126 від 06.10.2014 та керуючись Положенням обласного конкурсу "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 31.10.2011 №554, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області від 22.11.2011 за №74/2322 та з метою виявлення обдарованих дітей і сприяння інтересу учнів до поглибленого вивчення комп’ютерних наук, 28 жовтня Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс ”Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
В фінальному турі Конкурсу взяли участь 37 учасників – вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків "Кварц”, збірна команда м.Чернівців, команди з усіх районів області, які були переможцями районних етапів Конкурсу.
В рамках Конкурсу відбулися змагання в секціях:
- ігрові програми (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal), в яких учасники, відповідно до Положення відтворили графічне зображення та надали йому заданої анімації;
- графічний редактор Paint - відтворили заданий графічний рисунок і розфарбували його на власний розсуд;
-навчально-демонстраційні програми - створили презентації на тему " Міфи та легенди України. Сонце, Місяць, Зорі. ”.
Відповідно до Положення, кожний учасник конкурсу представив домашню роботу в тій секції, в якій працював на конкурсі, а саме: презентацію на тему " Яким буде місто майбутнього через 10, 20, 100 років? ”, малюнки в графічному редакторі Paint - "Намалюй місто майбутнього”. В номінації ігрові програми представили створені вдома програми виконані з використанням мов програмування "Turbo Pascal”, "Visual Basic”, "Delphi”, "Pascal АВС”.
Переможців визначено за сумою балів конкурсу. 
За результатами конкурсу, відповідно до рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити Грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

Секція "Програмування”:
за І місце:
- Тірона Михайла, учня ліцею№1 м.Чернівців (керівники Тірон О.В., Колодрібська К.Т.).
за ІІ місце:
- Брозинського Олега, вихованця гуртка міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник гуртка Брозинська К.М.).
- Боднарюк Ангеліну, ученицю Вашківецької ЗОШ Сокирянського району (керівник гуртка Бандалак А.М.).
- Мартинюк Анну, ученицю гімназії №2 м.Чернівців, вихованку гуртка "Байт” обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник гуртка Спориніна Т.Т.).
за ІІІ місце:
- Павлова Романа, учня ЗОШ №24 м.Чернівців (керівник гуртка Брозинська К.М.).
- Віщак Юліану, ученицю Слобідського НВК Новоселицького району, вихованку Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник гуртка Коляско Т.І.).
- Гулея Анатолія, вихованця Заставнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Щітка О.В.).
- Тарица Олександра, учня Купського НВК Глибоцького району (керівник гуртка Плеван І.В.)

Секція "Графічний редактор Paint ”:
за І місце:
- Майданську Віталіну, ученицю Слобідського НВК Новоселицького району, вихованку Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник гуртка Коляско Т.І.).
за ІІ місце:
- Дідика Олександра, учня Хотинської гімназії (керівник гуртка Лємєшева М.М.).
- Нікору Марію, ученицю Опришанської ЗОШ Глибоцького району (керівник гуртка Жижиян М.П.).
- Громика Владислава, учня Кельменецького ліцею, вихованця Кельменецького дитячо-юнацького центру (керівник гуртка Гарабажій М.В.).
- Голик Ольгу, ученицю Вашківецької ЗОШ Вижницького району (керівник гуртка Гиршвельд Н.І.).
за ІІІ місце:
- Коваля Станіслава, учня Селятинської ЗОШ Путильського району (керівник гуртка Воронський Б.Ю.).
- Ліщук Катерину, вихованку міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю ЗОШ №24 м.Чернівців (керівник гуртка Брозинська К.М.)
- Шевчук Вікторію, вихованку Заставнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Щітка О.В.).
- Пелепяка Вадима, вихованця Кіцманського будинку дитячої творчості (керівник гуртка Жукотинський А.Д.).
- Поштаріцу Назарія, вихованця Кіцманського районного будинку дитячої творчості (керівник гуртка Жукотинський А.Д.)
- Гуцул Вікторію, ученицю Селищанського НВК Сокирянського району (керівник гуртка Бандалак А.М.)

Секція "Навчально-демонстраційні програми”:
за І місце:
- Лісову Ілону, ученицю ЗОШ №24 м.Чернівців (керівник гуртка Брозінська К.М.).
- Марцинкевича Олексія, вихованця Хотинського будинку учнівської молоді (керівник гуртка Федоруца Т.Я.).
за ІІ місце:
- Ганзюк Єлизавету, вихованку Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості (керівник гуртка Довгунь Н.Я.).
- Бандалака Олександра, учня Вашківецької ЗОШ Сокирянського району (керівник гуртка Бандалак А.М.).
- Бойко Катерину, ученицю гімназії №2 м.Чернівців, вихованку гуртка "Байт” обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник гуртка Спориніна Т.Т.).
- Сидоряка Юрія, учня Старововчинецького ліцею Глибоцького району (керівник гуртка Білійчук Ж.В.).
за ІІІ місце:
- Лахман Жанну, ученицю Довгопільської ЗОШ Путильського району (керівник гуртка Маротчак Ю.Ю.).
- Пентескула Павла, вихованця клубу юних техніків "Кварц” м.Чернівців (керівник гуртка Костюкова А.М.).
- Гараса Олександра, учня Вашківецької ЗОШ Вижницького району (керівник гуртка Гиршвельд Н.І.).
- Бодніцьку Юлію, ученицю Слобідського НВК Новоселицького району, вихованку Новоселицького будинку дитячої творчості (керівник гуртка Коляско Т.І.).
- Даналакі Богдана, учня Кельменецького ліцею, вихованця Кельменецького дитячо-юнацького центру (керівник гуртка Гарабажій М.В.).
- Колотайло Ксенію, вихованку Заставнівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Колотайло Т.І.).

2. Начальникам органів управління освітою міських рад та райдержадміністрацій:
2.1. Довести до відома керівників навчальних закладів результати обласного конкурсу "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
2.2. Рекомендувати завідувачам РМК/ММК активізувати роботу з проведення районних, міських етапів обласного конкурсу "Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
3. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Б.Потурнака.


Директор Департаменту                                          О.Палійчук

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше