Інформація
  • Переглядів: 1506
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-04-2011, 10:25
5-04-2011, 10:25

Наказ ГУОН ОДА 23.03.2011 №142

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення І етапу
(відбіркового) VI Всеукраїнського
конкурсу експериментально-дослідницьких
робіт із природознавства «Юний дослідник»

На виконання наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.02.2011 № 60 «Про проведення VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», з метою виявлення і всебічної підтримки обдарованих дітей, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, експериментальної, пошукової та практичної діяльності, Комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 23 березня було проведено І етап (відбірковий) VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».
Конкурс проводився за 5-ма номінаціями: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».
В конкурсі взяли участь біля 100 учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів області, представників всіх районів, міст Чернівці та Новодністровськ.
В своїх роботах юні дослідники продемонстрували вільне володіння представленими матеріалами, наполегливість в отриманні результатів дослідної та експериментальної роботи, проявили спостережливість за явищами навколишнього середовища, зацікавленість у вивченні історії і традицій наших прадідів, представили наочні матеріали (таблиці, гербарії, колекції, фотографії, вишивки, писанки тощо).
Журі відмітило, що конкурсні матеріали вирізняються творчим підходом, оригінальністю, актуальністю порушеної проблеми, достатнім рівнем виконання дослідницьких і практичних робіт, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів. Результати досліджень учнів ілюстровані фотоматеріалами, малюнками, картами-маршрутів, творчими доробками (казками, віршами, оповіданнями, легендами, загадками), народними висловами тощо. Це свідчить про значний інтерес до конкурсу дітей та педагогів області.
За результатами проведення обласного етапу VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» та на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами І ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації переможців конкурсу:
1.1. В номінації «Я і природа»:
- Федоряка Олександра, учня 4 класу Дубовецької ЗОШ Кіцманського району.
1.2. В номінації «Рослини навколо нас»:
- Йолшину Олександру, ученицю 5 класу Горошовецького НВК Заставнівського району;
- Мельник Ольгу, ученицю 6 класу Полянської ЗОШ Хотинського району.
1.3. В номінації «Тваринний світ»:
- Федірчика Романа, учня 3 класу гімназії № 7 м. Чернівців;
- Одайного Станіслава, учня 6 класу Рукшинської ЗОШ Хотинського району.
1.4. В номінації «Охорона здоров’я»:
- Квасницю Анжеліку, ученицю 6 класу Кулівецького НВК Заставнівського району.
1.5. В номінації «Народознавство. Краєзнавство»:
- Скрипкаря Валерія, учня 5 класу ЗОШ № 24 м. Чернівців, вихованця гуртка «Природа і фантазія» КЗ ЧОЦЕНТУМ;
- Міхаєсу Олесю, Рудченко Ларину, учениць 4 класу Новоселицької гімназії.

2. Нагородити дипломами ІІ ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації призерів конкурсу:
2.1. В номінації «Я і природа»:
- Бабинчук Ірину, ученицю 6 класу Подвір’ївської ЗОШ Кельменецького району;
- Григорчук Софію, ученицю 6 класу Глибоцького ліцею;
- Куриш Інесу, ученицю 5 класу Дихтинецької ЗОШ Путильського району.
2.2. В номінації «Рослини навколо нас»:
- Бабія Артема, учня 4 класу ЗОШ № 14 м. Чернівців;
- Паскар Богдану, ученицю 3 класу Рингацького НВК Новоселицького району;
- Димчука Ігора, учня 5 класу Глибоцького ліцею.
2.3. В номінації «Тваринний світ»:
- Радевича Дениса, учня 5 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Лупой Регіну, ученицю 6 класу Тарасівецької ЗОШ Новоселицького району;
- Протащук Віру, ученицю 6 класу гімназії № 7 м. Чернівців.
2.4. В номінації «Охорона здоров’я»:
- Леонтій Анастасію, ученицю 5 класу Комарівської ЗОШ, вихованку гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Вальчука Дмитра, Дерев’янко Анну, учнів 5 класу Ленківської ЗОШ Кельменецького району.
2.5. В номінації «Народознавство. Краєзнавство»:
- Балан Юлію, ученицю 4 класу Глибоцького ліцею;
- Яцек Надію, ученицю 4 класу Прилипчанського НВК Заставнівського району;
- Курчак Мар’яну, ученицю 6 класу Драчинецької ЗОШ Кіцманського району;
- Микайлу Кароліну, ученицю 5 класу Банилів-Підгірнівської гімназії, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ.

3. Нагородити дипломами ІІІ ступеня Головного управління освіти і науки облдержадміністрації призерів конкурсу:
3.1. В номінації «Я і природа»:
- Гаврилюк Анну, ученицю 5 класу Новоселицької гімназії;
- Мовченюка Романа, учня 6 класу ЗОШ № 38 м. Чернівців;
- Мінтенко Альону, ученицю 6 класу гімназії № 6 м. Чернівців;
- Бальон Христину, ученицю 3 класу Прилипчанського НВК Заставнівського району.
3.2. В номінації «Рослини навколо нас»:
- Дімітрук Діану, ученицю 5 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Багуляка Валентина, учня 6 класу Мариничівського НВК «Родина» Путильського району;
- Дяконенко Анастасію, ученицю 4 класу Новодрачинецької ЗОШ Кіцманського району;
- Зайцеву Даміану, ученицю 6 класу Погорілівської ЗОШ, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Заставнівського ЕНЦ.
3.3. В номінації «Тваринний світ»:
- Сумарюка Максима, учня 6 класу Зруб-Комарівської ЗОШ, вихованця гуртка «Юні екологи» Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Харитон Анастасію, ученицю 4 класу Банилів-Підгірнівської гімназії, вихованку гуртка «Первоцвіт» Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Олійника Олега, учня 4 класу Лужанської ЗОШ Кіцманського району;
- Каралаша Романа, учня 6 класу Полянської ЗОШ, вихованця гуртка «Юні екологи» Хотинського БДУМ;
- Чернятинську Валентину, ученицю 5 класу Брусницької ЗОШ Кіцманського району, вихованку заочної біологічної школи КЗ ЧОЦЕНТУМ.
3.4. В номінації «Охорона здоров’я»:
- Маковій Ірину, ученицю 3 класу Вашківецької гімназії Вижницького району;
- Ілюк Катерину, ученицю 4 класу гімназії № 3 м. Чернівців;
- Карпенко Юлію, ученицю 5 класу Котелівського НВК Новоселицького району.
3.5. В номінації «Народознавство. Краєзнавство»:
- Рудницьку Анастасію, ученицю 4 класу гімназії № 5 м. Чернівців;
- Томко Ірину, ученицю 6 класу Дорошівецького НВК, вихованку гуртка «Екологія та християнська мораль» Завставнівського ЕНЦ;
- Гаманюк Богдану, ученицю 5 класу Банилів-Підгірнівської гімназії, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Сторожинецького РЦЕНТУМ;
- Чорноброву Анастасію, ученицю 3 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
- Дмитрієва Даниїла, учня 4 класу ЗОШ № 27 м. Чернівців;
- Різун Людмилу, ученицю 6 класу Усть-Путильської ЗОШ, вихованку гуртка «Юний природодослідник» Путильського РЦДЮТ;
- Марущака Богдана, учня 4 класу Кельменецької ЗОШ.

4. Нагородити дипломами Головного управління освіти і науки за активну участь в першому етапі Конкурсу:
4.1. В номінації «Я і природа»:
- Олійник Діану,ученицю 5 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Гелич Каріну, ученицю 5 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
- Муринюка Олександра, учня 6 класу ЗОШ № 6 м. Чернівців;
- Перуняк Алісу, ученицю 6 класу ЗОШ № 41 м. Чернівців;
- Ілащука Миколу, учня 5 класу м. Чернівців;
- Клепківського Дмитра, учня 4 класу ЗОШ № 20 м. Чернівців;
- Кульчик Діану ученицю 3 класу, вихованку гуртка «Юний городник» Заставнівсько¬го ЕНЦ;
- Чебан Вікторію, ученицю 6 класу ЗОШ № 31 м. Чернівців;
- Титовську Анастасію, ученицю 6 класу ЗОШ ІІ-ІІІ ст. м.Новодністровськ,
- Стефанчук Ольгу, ученицю 6 класу Берегометської гімназії Вижницького району.
4.2. В номінації «Рослини навколо нас»:
- Гецеу Анастасію, ученицю 6 класу ЗОШ № 5 м. Чернівців;
- Нікітіна Євгена, учня 3 класу спеціалізованої школи «Гармонія» м. Чернівців;
- Салогуба Богдана, учня 4 класу Горішньошеровецької ЗОШ Заставнівського району;
- Петрик Тетяну, ученицю 6 класу Яблуницької ЗОШ Путильського району;
- Яблончака Максима, учня 4 класу Путильської ЗОШ;
- Андрєєву Єлизавету, ученицю 6 класу Новодністровської гімназії;
- Токаря Іллю, учня 5 класу Коритнянської ЗОШ Вижницького району;
- Гараздюк Тетяну, ученицю 6 класу Замостянської ЗОШ Вижницького району.
4.3. В номінації «Тваринний світ»:
- Андрійчук Ольгу, ученицю 5 класу Путильської ЗОШ, вихованку гуртка «Юні екологи» Путильського РЦДЮТ;
- Глібчука Юрія, учня 3 класу Банилівської ЗОШ Вижницького району;
- Кірілеско Катерину, ученицю 4 класу ЗОШ № 16 м. Чернівців;
- Гончарука Сергія, учня 4 класу гімназії № 7 м.Чернівців;
- Шкабару Руслана, учня 4 класу Вашківецької гімназії Вижницького району;
- Майстера Станіслава, учня 4 класу Бернівської ЗОШ Кельменецького району.
4.4. В номінації «Охорона здоров’я»:
- Сивачук Ірину, ученицю 6 класу ЗОШ № 16 м. Чернівців;
- Мудрака Олександра, учня 6 класу Мигівської ЗОШ Вижницького району;
- Джуряк Єлизавету, Гамель Інну, учениць 5 класу ЗОШ № 39 м. Чернівців;
- Погончик Ірину, ученицю 4 класу ЗОШ № 39 м. Чернівців;
- Тащук Анну, ученицю 6 класу ЗОШ № 37 м. Чернівців;
- Мойсу Лоліту, ученицю 4 класу Путильської ЗОШ;
- Карчак Юлію, ученицю 5 класу Новодністровської гімназії.
4.5. В номінації «Народознавство. Краєзнавство»:
- Білоконь Руслану, ученицю 3 класу ЗОШ № 16 м. Чернівців;
- Олексюка Григорія, учня 3 класу Вовчинецької ЗОШ Вижницького району;
- Лукову Юлію, ученицю 5 класу ЗОШ № 2 м. Чернівців;
- Бордян Регіну, ученицю 5 класу ЗОШ № 8 м. Чернівців;
- Мандрюк Марію, ученицю 4 класу ЗОШ № 29 м. Чернівців;
- Самараш Альону, ученицю 5 класу Білоусівської ЗОШ Сокирянського району;
- Темносаратого Владислава, учня 5 класу гімназії № 7 м. Чернівців ;
- Думенко Василину, ученицю 4 класу Берегометської ЗОШ № 4 Вижницького району;
- Чорноброву Анастасію, ученицю 3 класу Колінковецького НВК Хотинського району;
- Пилип’юк Юліану, ученицю 5 класу Вижницької ЗОШ ім. Ю. Федьковича;
- Маленьку Крістіну, ученицю 6 класу Новодністровської гімназії.

5. Рекомендувати начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської міської ради, управлінню освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької райдержадміністрації оголосити подяку керівникам експериментально-дослідницьких робіт за якісну підготовку учнів до участі в першому етапі VI Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник».

6. Наказ розмістити на сайті Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника– начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Начальник Головного управління М.Й. Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2018 (46)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)
Травень 2018 (190)
Квітень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше