» » » Про підсумки роботи тимчасового пересувного туристсько-краєзнавчого наметового табору «Мандрівник Буковини» для вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 920
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-07-2014, 11:31
1-07-2014, 11:31

Про підсумки роботи тимчасового пересувного туристсько-краєзнавчого наметового табору «Мандрівник Буковини» для вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

 
Про підсумки роботи тимчасового 
пересувного туристсько-краєзнавчого
наметового табору «Мандрівник Буковини»
для вихованців позашкільних
навчальних закладів Чернівецької області
 
На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  від 30.04.2014 № 378 «Про організацію та проведення пересувного наметового табору для вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків позашкільних навчальних закладів Чернівецької області», з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул з 07 по 20 червня 2014 року у м. Вижниця на території пансіонату «Черемош» проведено тимчасовий пересувний туристсько-краєзнавчий наметовий табір «Мандрівник Буковини» для вихованців позашкільних навчальних закладів Чернівецької області. У таборі оздоровлювалось та відпочивало 260 дітей.
У програмі наметового табору проведено обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області (молодша група), обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), 11 збір-змагання «Школа безпеки». 
На етапах гри «Джура» учасники демонстрували вміння зі стройової підготовки, знання історії українського війська, українського козацтва та сучасних збройних сил України, брали участь у  командній інтелектуально-екстремальній грі з елементами орієнтування «Пластун», представляли звіти про діяльність козацьких роїв. Переможцями гри «Джура» стали представники Вижницького району, друге місце посіли вихованці Глибоцького району, третє – Сокирянського.
Обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області для молодшої вікової групи відбувались на дистанціях ІІ класу: «Смуга перешкод» (особисто-командна) та «Контрольно-туристський маршрут».

На дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командна) серед юнаків посіли: І місце – Райлян Іван (Новоселицький район), ІІ місце – Злей Роман (Новоселицький район), ІІІ місце – Велущак Олександр (м.Чернівці). Серед дівчат кращими були:  І місце – Руда Каріна (м.Чернівці), ІІ місце – Блащук Юстина (Новоселицький район), ІІІ місце – Романюк Юлія (м.Чернівці). У командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» перемогу виборола команда Новоселицького району, ІІ місце – м.Чернівці, ІІІ місце – Герцаївський район.
На дистанції «Контрольно-туристський маршрут» місця розподілились наступним чином: І місце  посіла команда Новоселицького району, ІІ – м.Чернівців, ІІІ – Глибоцького району.
У загальнокомандному заліку на обласних змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді  по молодшій віковій групі І місце виборола команда Новоселицького району, ІІ - команда м. Чернівців, ІІІ – Глибоцького району.
Разом з тим, у окремих видах обласних змагань не брали участі представники Заставнівського, Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровська. Неучасть згаданих команд пов’язана з недостатньою підготовкою,  незадовільним матеріально-технічним та кадровим забезпеченням.
Під час роботи наметового табору з вихованцями здійснено подорожі до урочища «Лужки», печери Довбуша, на перевал Німчич, екскурсії у музей-садибу Назарія Яремчука та музею Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Шкрібляка.
 Після завершення змагань 20 груп вирушили у багатоденні ступеневі та категорійні пішохідні, водні, велосипедні походи Буковиною та Українськими Карпатами за маршрутами, що розроблено та затверджено маршрутно-кваліфікаційною комісією при закладах освіти Чернівецької області.

На підставі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити підсумкові протоколи обласних змагань з пішохідного туризму по молодшій віковій групі, обласного етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що додаються.
2. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту:
2.1. Команди, що стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура»):
– за І місце – команду Вижницького району;
– за ІІ місце - команду Глибоцького району; 
– за ІІІ місце – команду Сокирянського району.
2.2. Команди-переможці обласних змагань з пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області (молодша група): 
– за І місце – команду Новоселицького району;
– за ІІ місце - команду м.Чернівців; 
– за ІІІ місце – команду Глибоцького району.
3. Чернівецькому обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (Коновалова Г. М.):
3.1. До 01.12.2014 надати методичну допомогу районам (містам) при написанні звітів про проведення районних (міських) змагань з видів спортивного туризму та звітів про проведення ступеневих і категорійних походів;
3.2. До 01.06.2015 провести організаційну роботу для проведення районних (міських) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом  райдержадміністрацій, міських рад:
4.1. Передбачити кошти на придбання туристського спорядження для укомплектування збірних команд районів зі спортивного туризму відповідно наказу МОНУ від 8.01.2002 р. №5.
4.2. До 01.09.2014 повідомити Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді про терміни проведення районних туристських змагань та зльотів у 2014/2015 навчальному році. 
5. Начальнику відділу освіти і науки, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації направити команду Вижницького району – переможця обласного етапу Всеукраїнської дитячої–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на Всеукраїнський збір активістів дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.05.2014 № 637.
6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Потурнака Б.М.


Директор Департаменту                                    О. Палійчук

Додаток: 
tabr-2014.doc [325 Kb] (cкачувань: 19)

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (6)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше