» » » Про підсумки проведення учнівської науково-дослідної конференції «Український вимір процесів Європейської інтеграції»
Інформація
  • Переглядів: 1178
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-05-2014, 14:13
8-05-2014, 14:13

Про підсумки проведення учнівської науково-дослідної конференції «Український вимір процесів Європейської інтеграції»

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення учнівської

науково-дослідної конференції

«Український вимір процесів

Європейської інтеграції»

 

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 10.04.2014 № 321 «Про проведення учнівської науково-дослідної конференції «Український вимір процесів Європейської інтеграції», та з метою формування пізнавальних орієнтацій про європейську систему цінностей, за підтримки та ініціативи кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 07.05.2014 р. на базі ліцею № 2 Чернівецької міської ради було проведено учнівську науково-дослідну конференцію «Український вимір процесів європейської інтеграції».

Всього в І етапі конкурсу учнівських наукових робіт брали участь 76 школярів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. На підсумковому етапі конкурсу – конференції брали участь 16 переможців районних/міського етапів, які презентували свої науково-дослідницькі доробки. Програму конференції виконано в повному обсязі.

Виходячи з вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Нагородити дипломами I, II, III, IV ступенів та грошовими преміями вісім переможців науково-дослідної конференції «Український вимір процесів європейської інтеграції», які набрали максимальну кількість балів (Додаток 1).

2. Відзначити подяками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича педагогів, які забезпечили належну підготовку переможців учнівської науково-дослідної конференції (Додаток 2).

3. Нагородити дипломами учасників конференції та педагогів, які їх підготували (Додаток 3).

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:

4.1. Підготувати до 05.06.2014 клопотання перед Міністерством освіти і науки України щодо надання статусу «Всеукраїнський» конкурсу учнівських наукових робіт «Український вимір процесів європейської інтеграції».

4.2.Розмістити твори-есе переможців конкурсу-захисту «Український вимір процесів європейської інтеграції» до 01.06.2014 на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

5. Управлінню освіти Чернівецької міської ради відзначити директора ліцею № 2 А.І. Сігітова за належну підготовку та проведення учнівської науково-дослідної конференції.

6. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Г.М.Куриша.

 

 

В.о. директора Департаменту                                                                 О.В.Довганич  

Додаток: 
pro-pdsumki-1.docx [76.96 Kb] (cкачувань: 93)

 


                                                    

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше