» » » Про присвоєння категорій, педагогічних звань та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічним званням педагогам області
Інформація
  • Переглядів: 1863
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-05-2014, 10:18
8-05-2014, 10:18

Про присвоєння категорій, педагогічних звань та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», педагогічним званням педагогам області

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про присвоєння категорій, 

педагогічних звань та відповідність 

раніше присвоєній кваліфікаційній 

категорії «спеціаліст вищої категорії», 

педагогічним званням педагогам області


У відповідності до рішення атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту  освіти  і  науки,  молоді  та  спорту (протокол № 4 від 29.04.2014)


НАКАЗУЮ:



Професійно-технічне училище №8


1.Іванійчук Іван Онуфрійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

2.Іванійчук Сніжана Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

3.Карлічук Тетяні Вікторівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

4.Косів Галина Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

5.Савраневська Фаїна Олександрівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання 1 категорії»;

6.Палагнюк Ірина Юріївна - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;

7.Шпольська Тамара Львівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «провідний бібліотекар».


ДПТІІЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей»


8.Артименко Ганна Іванівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

9.Ковальчук Микола Георгійович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

10. Лека Зіновія Іванівна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

11. Марчук Оксана Іванівна -  відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

12. Сумарюк Віктор Петрович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Чернівецький професійний машинобудівний ліцей


13. Марчук Михайло Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;

14. Сікун Ірина Миколаївні - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

15. Фесик Ніна Миколаївна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії».


Чернівецький медичний коледж БДМУ


16. Гучко Оксані Іванівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

17. Кулик Людмила Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

18. Никитюк Світлана Валеріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

19. Строкань Валентина Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».




Комунальний заклад Чернівецька спеціальна ЗОШ-інтернат № 4


20. Арсентьєва Людмила Федорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

21. Глібка Ольга Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;

22. Голик Уляна Богданівна - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

23. Резнік Ірина Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

24. Семирга Ярослава Фердинандівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

25. Якубович Валерій Мирославович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Навчально-методичний центр ПТО


26. Горбан Євдокія Іванівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Буковинський центр «Особлива дитина»


27. Величко Вікторіі Михайлівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;

28. Венгирюк Олесі Миколаївні – присвоїти 9 тарифний розряд;

29. Лисюк Галині Дмитрівні - присвоїти 9 тарифний розряд.



РМК управління освіти Новоселицької райдержадміністрації


30. Бузумурга Світлана Ігорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

31. Міхаєса Олег Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

                                                      



Комунальна обласна ЗОШ-інтернат «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей»


32. Скрипська Ганна Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист».



Чернівецький професійний ліцей сфери послуг


33. Артьомовій Аллі Станіславівні – присвоїти  педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

34. Косован Тетяні Касянівні - присвоїти  педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

35. Купіна Наталія Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти  педагогічне звання «викладач-методист»;

36.– Савчук Броніслав Радович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічному званню «викладач-методист»;

37. Симонова Лідія Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

38. Ткач Людмила Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти  педагогічне звання «викладач-методист»;

39. Цимбал Орися Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти  педагогічне звання «викладач-методист».




РМЦ управління освіти Глибоцької райдержадміністрації


40. Микитюк Тетяні Олексіївні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

41. Петрик Лариса Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Чернівецький юридичний коледж нац. Університету

 «Одеська юридична академія»


42. Варічев Сергій Миколайович -  відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».


К.З. Вижницька ЗОШ-інтернат  ім. Н Яремчука


43. Варварюк Світлана Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

44. Шпарик Галина Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

45. Клим Лариса Іллівна - відповідає  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

46. Погурський Іван Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист»;


Вашківецький медичний коледж БДМУ


47. Борець Софія Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

48. Гавриш Іван Іванович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

49. Теодорюк Світлана Ярославівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  присвоїти педагогічне звання «викладач-методист».


К.З. Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово - фізичною підготовкою


50. Анастіна Ірина Іванівна-відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній  категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший вчитель»; 

51. Бушовській Оксані Анатоліївні -присвоїти  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

52. Іконнікову Юрію Олександровичу - присвоїти  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

53. Заболотна Надія Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  присвоїти педагогічне звання «учитель-методист»;

54. Студеній Роксолані Іванівні - присвоїти  кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».


Ставчанський професійний ліцей


55. Грубляк Іван Григорович– відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

56. Довганюк Оксані Вікторівні – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії»;

57. Кузьмич Ярослава Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».


Відділ освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації


58. Олексюк Оксана Ярославівна –  відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Відділ освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації


59. Крилата Любов Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

60. Якимчуку Октавіану Петровичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».


Вище професійне художнє училище № 5 м. Чернівців


61. Андрусяк Дарія Ярославівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

62. Дулеба Галина Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»

63. Болгова Галина Костнтинівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

64. Витвицькій Надії Марківні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

65. Івасюк Борис Ярославович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

66. Трандафір-Лисак Валентині Степанівні -  присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії».


ДВНЗ «Чернівецький політехнічний  коледж»


67. Голик Наталія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

68. Ілик Валентина Костянтинівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

69. Ковбель Іван Адамович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

70. Лугова Людмила Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

71. Олар Галина Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

72. Семенюк Наталія Юріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

73. Темчук Наталія Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

74. Юзефович Марина Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

75. Яківчик Василь Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії.



РМК управління освіти Кельменецької райдержадміністрації


76. Гулійчук Дмитро Дмитрович– відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

77. Яцишена Євгенія Вікторівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Чернівецький коледж дизайну та економіки


78. Гапей Алла Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;


Міський методичний кабінет управління освіти Чернівецької міської ради


79.Котова Марія Парфеніївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

80. Кобевка Алла Пилипівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

81. Пєстова Валентина Павлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

82. Гончарова-Чагор Алла Орестівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

83. Рогозинська Оксана Антонівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


ВПУ № 3 м.Чернівці


84. Беспалій Людмилі Дмитрівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «провідний бібліотекар»

85. Дроник Вірі Єреміївні – присвоїти  педагогічне  звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

86. Максимюк Вікторія Петрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

87. Савчук-Баловсяк Галина Дем'янівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

88. Тимчук Оксана Федорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист».



Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту


89. Добрянській Катерині Дмитрівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

90. Золотовському Григорію Григоровичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

91. Неделько Марія Георгіївна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання І категорії»;

92. Сідор Василь Ілліч - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший викладач»;


Коледж ЧНУ ім.Ю.Федьковича


93. Звоздецькому Тарасу Івановичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

94. Дерев'янчуку  Миколі Ярославовичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

95. Гнат Сільві Іванівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

96. Докаль Ольга Ярославівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

97. Мироник Вадиму Іллічу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

98. Стратійчук Олег Анатолійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

99.  Пастушок Людмила Леонідівна -  відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;



Коледж ПВНЗ «Буковинський університет»


100.Валігурі Ганні Анатолівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

101.Комарницькому Вадиму Івановичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

102.Лащак Оксані Мирославівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

103.Утєхіну Ігору Борисовичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».




ДПТНЗ«Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу»


104.Бевцику Івану Миколайовичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

105. Вакіш Микола Васильович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання  І категорії»;

106. Голубяк Ігор Павлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

107. Іванова Олена Скргіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

108.Кожокару Михайлу Михайловичу -  присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого ІІ категорії»;

109. Колісниченко Ірина Володимирівна – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання  І категорії»;

110. Мамчак Іван Михайлович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

111. Марич Людмила Володимирівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

112. Миронюк Наталії Дмитрівні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;

113. Петрушка Нестор Костянтинович – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

114.Степановій Ірині Олександрівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;

115. Татасеску Віорелу Івановичу - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого ІІ категорії».



Чернівецький державний комерційний технікум




116.Агатій Анна Андріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

117.Савкіна Ірина Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та  присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;


К.З.Чернівецький обласний навч. реабілітаційний центр. №1


118. Агаркова Оксана Василівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

119. Присяжнюк Олесі Григорівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

120. Молоч Оксана Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

121. Шумакова Леокадія Сигізмундівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист».


Чернівецьке вище комерційне училище КНТЕУ


122.Тижненко Тетяна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


К.З. «Хотинська спеціалізована ЗОШ-інтернат № 2»


123. Гураль Любов Степанівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель методист»; 

124. Гуралю Миколі Яковичу - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

125. Івахненко Людмила Олександрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

126. Небельська Наталія Олександрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


К.З. Спеціальна школа №3 м.Чернівці

127. Вакалюк Тетяні Іванівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

128. Добржанська Ольга Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель- методист»;

129.Ієвлєва Алефтина Сергіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

130. Томчук Валентина Григорівна - - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вихователь- методист»;

131. Мельник Ольга Андріївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».



Глибоцький професійний ліцей


132. Ватаманюк Зінаїді Петрівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

133. Гулько Анжела Георгіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

134. Карлійчук Тетяна Георгіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

135. Коломійчук Галині Василівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач»;

136. Опаєць Василь Олександрович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії».


К.З. «Чернівецька спеціалізована ЗОШ інтернат  № 2»


137. Бєловій Людмилі Василівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

138.Бондаренко Оксана Романівна - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «старший учитель»;

139.Борлодян Наталії Борисівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

140.Процюк Світлані Олександрівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

141.Стасюк Марії Іванівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

142.Ткачук Світлані Михайлівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

143. Холодницькій Світлані Костянтинівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;



К.З. Хотинська спеціальна ЗОШ-інтернат № 1


144. Бойко Зінаїда Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

145.Красному Руслану Харлампійовичу - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

146.Мартинюк Богдана Олексіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;


147. Масна Тетяна Яківна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»;

148.Ноцька Алла Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

149.Потемковська Світлана Михайлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 

150.Сандуляк Світлана Олександрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;



РМК управління освіти сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької райдержадміністрації


151.Балінова Віра Дмитрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

152. Георгіян Ларисі Костянтинівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

153.Хомич Галина Григорівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

154.Николюк Маріанна Аркадіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;


Сокирянське вище профтехучилище


155. Белей Аксенія Павлівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

156. Кучінік Катерина Трохимівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

157. Кушніру Валерію Івановичу – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

158. Нагірняк Юрій Васильович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання IІ категорії»;

159. Репеха Михайло Олексійович – відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання I категорії»;

160. Серебрянська Світлана Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

161. Яковина Лідія Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

162.Яковина Сергій Петрович- відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».



Чернівецьке вище профтехучилище радіоелектроніки


163.Вацек Михайло Григорович - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання IІ категорії»;

164.Пуюл Людмила Анатоліївна - відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання IІ категорії».


Вище профтехучилище № 24 м. Заставна


165. Барабащуку Сергію Васильовичу – присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

166. Ковальницький Петро Миколайович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

167. Кольба Мрія Зіновіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

168. Князь Ніні Василівні  - присвоїти педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

169. Паленчук Дмитро Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».


Сторожинецький лісовий коледж


170. Дідик Наталі Георгіївні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

171. Мартинчук Анелія Людвигівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

172. Михавків Михайло Степанович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;


Кельменецький професійний ліцей


173.Боднар Інні Ярославівні – присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

174.Макаровська Аліна Анатоліївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

175.Довга Аліна Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

176.Варварчуку Денису Васильовичу –  присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

177.Подлабухова Тетяна Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;


Педагогічний коледж ЧНУ ім. Ю. Федьковича


178.Гімчинський Костянтин Миколайович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

179.Гордійчук Оксана Євгенівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

180. Губчин Олександра Ярославівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «практичний психолог-методист»;

181. Дехтяренко Галина Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

182. Калуцька Альвіна Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

183.Катеринчук Микола Васильович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

184.Колотій Тетяна Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

185.Коник Михайло Іванович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

186.Кривцова Ганна Семенівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

187.Луцишин Віталій Валерійович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

188.Мінов Євген Леонтійович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

189.Мойсова Тетяна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»; 

190.Мручковська Ельвіра Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

191.Мручковський Петро Вікторович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

192.Овчар Агнесі Леонідівні  - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

193.Сичова Мирослава Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

194.Тирон Алла Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

195.Тирон Тетяна Олексіївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 

196. Ткачук Злата Данилівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»; 

197.Трофіменко Валентина Володимирівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

198.Цикрович Валентина Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

199. Швазі Людмилі Юрівні - присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;



Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка


200.Андрич Віра Іллівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

201.Кройтор Тетяна Костянтинівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

202.Кучерявій Галині Георгіївні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

203.Мицкан Ользі Михайлівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

204.Павуку Руслану Богдановичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

205.Фижделюк Віра Юріївна - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;


Чернівецький індустріальний коледж


206.Антонюк Тетяна Миколаївна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

207.Іванська Олена Сильвестрівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

208.Кієвець Ганна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

209.Ковальчук Яніні Володимирівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

210.Константинова Жанна Григорівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

211.Маркелова Ольга Іванівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист»;

212.Матвєєв Віктор Володимирович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

213.Мацейко Світлана Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоїти педагогічне звання «викладач-методист»;

214. Муринюку Василю Васильовичу - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

215. Поцілуйко-Григоряк Галині Володимирівні - присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

216. Столяр Наталія Василівна - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

217. Чернівчан Василь Ярославович - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».


Інститут післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області


218.Андрух Анатолій Прокопович – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

219.Боднар Василь Павлович – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

220.Микитюк Світлана Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

221.Морочковська Лариса Анатоліївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

222.Потапова Наталія Михайлівна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

223. Ротар Інна Миколаївна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

224.Савчук Олена Славіковна – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

225. Туряк Василь Юрійович – відповідає раніше присвоєній кваліфікацій¬ній категорії «спеціаліст вищої категорії».



Управління освіти, молоді та спорту Хотинської районної держадміністрації


226.Юзьку Володимиру Івановичу  –  присвоїти кваліфіка¬ційну категорію «спеціаліст вищої категорії».


Управління освіти, молоді та спорту

Герцаївської  районної держадміністрації


227.Гульпе Світлані Борисівні – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

228.Пілігач Олені Георгіївні  – присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

К.З. «Оршівський дитячий будинок»


229.Кибич Віра Степанівна - відповідає раніше присвоєнійскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2018 (166)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)
Червень 2018 (163)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше