» » » Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Інформація
  • Переглядів: 2221
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-02-2014, 12:22
26-02-2014, 12:22

Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про результати проведення ІІ етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Буковинської Малої

академії наук учнівської молоді,

членів наукових товариств, об’єднань

у 2013/2014 навчальному році

           

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 05.11.2013 № 1554 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році», Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 06.12.2013р. №1154 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у 2013/2014 навчальному році» впродовж січня 2014 року проведено I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань ЗНЗ області, у якому взяли участь 499 учнів. Цей показник зріс у порівнянні з минулорічним  на 78. Майже всі райони області збільшили своє представництво у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Особливо варто відмітити активність Путильського, Вижницького та Хотинського районів, на базі яких функціонують філії БМАНУМ, а також Кіцманський, Кельменецький, Сокирянський та Новоселицький райони, котрі значно ширше представили  секції.

08-09.02.2014 року проведено ІІ етап конкурсу-захисту, в якому взяли участь 342 учні, п’ятеро подали по дві наукові роботи. Серед учасників: 152– учні 11 класу,  106– учні 10 класу, 76 – учні 9 класу, 8 – учні 8 класу. З них учнів – членів БМАНУМ – 161 (47%), учнів – членів наукових товариств, об’єднань  – 181 (53%).

Конкурс проводився у 45 секціях. Кількість робіт у наукових відділеннях БМАНУМ:

- хімії та біології, екології та аграрних наук – 72;

- економіки – 4;

- математики – 19;

- комп’ютерних наук – 16;

- літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 36;

- мовознавства -  42;

- наук про Землю – 55;

- фізики і астрономії – 14;

- історії – 58;

- філософії та суспільствознавства – 26.

В цьому році вперше представлені роботи у секціях: літературна творчість, селекція і генетика, російська мова і література, теологія, релігієзнавство та історія релігії.

Журі конкурсу-захисту, до якого увійшли науковці Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та Буковинського державного медичного університету, відзначило актуальність наукової тематики більшості науково-дослідницьких робіт і належний рівень їх захисту. Учні представили на конкурс цікаві експериментальні дослідження, роботи проблемно-пошукового характеру з власними шляхами їх вирішення. Значна кількість учасників здійснювали свої дослідження на місцевому матеріалі.

Спільним рішенням журі та оргкомітету переможцями визнано – 164 учасники конкурсу (111 - слухачі БМАНУМ, що складає 67%). З них: 58 – представники навчальних закладів м. Чернівці, 106 – представники навчальних закладів районів області.

Кількість призових місць по відділеннях БМАНУМ:

- історія  – 28 ;

- фізики і астрономії – 7;

- наук про Землю – 28;

- філософії та суспільствознавства – 13;

- літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 20;

- мовознавства – 20 ;

- комп’ютерних наук –8;

- математики – 9 ;

- економіки – 2;

- хімії та біології, екології та аграрних наук – 29.

Порівняно з минулим роком значно покращили свої результати учні Кіцманського, Сокирянського, Вижницького, Путильського, Хотинського  районів.

Разом з тим, журі II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту зауважує, що окремі науково-дослідницькі роботи, представлені на конкурс, не відповідали вимогам щодо їх написання, оформлення та представлення.

Враховуючи вищезазначене,


НАКАЗУЮ:


1. Затвердити:

1.1. Список переможців та призерів II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАНУМ, учнів наукових товариств, об’єднань у 2014 році, що додається.

1.2. Склад команди Буковинської Малої академії наук учнівської молоді для участі у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт, що додається.

1.3. Рейтинг районів II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, учнівських  наукових товариств, об’єднань, що додається.


2. Нагородити переможців II етапу Всеукраїнських науково – дослід­ницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, учнівських наукових товариств, об’єднань у 2014 році дипломами I, II та III ступенів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.


3. Рекомендувати керівникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:

3.1. Проаналізувати результати участі учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, учнівських наукових товариств, об’єднань у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт та сприяти поліпшенню діяльності наукових відділень Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, учнівських наукових товариств, об’єднань.

3.2. У травні – червні 2014 року розпочати  підготовчу роботу щодо вступу обдарованих дітей Чернівецької області у Буковинську Малу академію наук учнівської молоді.


4. Директору Буковинської Малої академії наук учнівської молоді (М.К.Тріска):

4.1. Подати оргкомітету Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ) науково-дослідницькі роботи та документацію до 05.03.2014 року.

4.2. Відзначити наукових керівників учнів-переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

4.3. Протягом лютого - березня 2014 року забезпечити проведення тренувальних зборів та психологічних тренінгів  для учасників III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України.

4.4. Забезпечити участь переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році.

4.5. Підготувати аналітичний звіт за підсумками проведення II етапу та результатами III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАНУМ у 2014 році до 04.06.2014 року.

4.6. Підготувати до видання тези переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт БМАНУМ, учнівських наукових товариств, об’єднань до 01.09.2014 року.

4.7. Протягом жовтня 2014 року провести майстер-класи для вчителів області щодо дотримання вимог до написання, оформлення та представлення учнями науково-дослідницьких робіт.


5. Наказ опублікувати у газеті «Освіта Буковини» та розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації і БМАНУМ.


6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді  та спорту облдержадміністрації Л.М.Тарангул.

 

 

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації                      М.Й.Бауер 

Додаток: 
-etapu.doc [439.5 Kb] (cкачувань: 128)

 

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше