» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 13.02.2014 р. №105
Інформація
  • Переглядів: 1910
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-02-2014, 17:33
13-02-2014, 17:33

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 13.02.2014 р. №105

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки проведення 

ІІ (обласного)

етапу  конкурсу                             

«Дошкільний навчальний                    

заклад майбутнього»

 

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 23.09.2013 № 866, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області 20.12.2013 № 25/2398  «Про затвердження Положення про обласний конкурс «Дошкільний навчальний заклад майбутнього», від 23.01.2014 № 37 «Про затвердження складу організаційного комітету та журі для проведення          ІІ (обласного) етапу конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» та з метою  поліпшення якості дошкільної освіти, розвитку комплексної взаємодії дошкільних навчальних закладів  із різними соціальними інституціями з 31 січня по 06 лютого 2014 року був проведений ІІ (обласний) етап конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» у номінації «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу  майбутнього».

У конкурсі взяли учать13 переможців І (районного) етапу  конкурсу із 11 районів області  та міст Новодністровська і Чернівців. Належну організаційно-методичну роботу щодо  якісної підготовки  конкурсних матеріалів здійснили всі  відділи/управління освіти області. 

Відповідно до Положення про обласний конкурс «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» всіма учасниками конкурсу були подані дизайн-проекти у номінації «Спортивний майданчик майбутнього», які складалися з наочної та текстової (описової) частин. Авторськими групами з ДНЗ № 1 «Веселка» м. Сокиряни,  Глибоцького  ДНЗ «Сонечко», Селятинського ДНЗ Путильського району та  ДНЗ № 1 м. Заставна були презентовані макети розроблених проектів; ДНЗ № 30 м. Чернівці – рекламний щит «Проект-пропозиція фізкультурного майданчика майбутнього»; іншими учасниками до наочної частини були подані ескізи, креслення, схеми та малюнки.

Необхідно відзначити, що серед учасників до розроблення проектів були залучені не тільки педагоги, а й архітектори та дизайнери. Відповідні фахівці  входили до складу авторських груп таких освітніх  закладів, як:    ДНЗ № 30 м. Чернівців, ДНЗ «Сонечко» м. Глибока, ДНЗ № 1 «Веселка»          м. Сокиряни та навчально-виховного комплексу м. Кіцмань.

Фахове журі високо оцінили професійність  викладання матеріалу, якісне естетичне оформлення проектів авторських груп  Кіцманського, Хотинського, Глибоцького, Сокирянського, Новоселицького районів та міста Чернівці; оригінальність ідеї дизайн-проекту Путильського району; викладення описових матеріалів проекту у віршованій формі Заставнівського району.  Було відзначено  різноманітність і багатофункціональність оснащення  для спортивних ігор та вправ,  представлених у дизайн-проектах Вижницького ДНЗ № 1 та ДНЗ «Радість» м. Новодністровська, які були виконані інструкторами з фізичної культури цих закладів. Проекти ДНЗ Сторожинецького та Герцаївського районів  вирізнялися ідеєю створення спортивного майданчика з максимальним врахуванням природного ландшафту у поєднанні з оздоровчим впливом рослин. Облаштування мобільного  спортивно-ігрового майданчика за зразком конструктора було запропоноване у проекті Кельменецького ДНЗ № 1.

На підставі вищевикладеного

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити протокол засідання журі ІІ (обласного) етапу конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» у номінації «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього», що додається.

 

2. Нагородити переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» у номінації «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього»

2.1. Дипломом І ступеня:

- колектив дошкільного навчального закладу № 1 «Веселка» м. Сокиряни.

2.2. Дипломом ІІ ступеня:

-  колектив дошкільного навчального закладу  № 30 комбінованого типу м. Чернівців;

-   колектив навчально-виховного комплексу  м. Кіцмань;

-  колектив дошкільного навчального закладу «Сонечко» м. Глибока.

2.3. Дипломом ІІІ ступеня:

- Скрипник Марію Богданівну, інструктора з фізичної культури дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» м. Новоселиця;

- колектив Селятинського дошкільного навчального закладу Путильського району;

-  колектив Зарожанського навчально-виховного комплексу та  Хотинського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Хотинського району.

 

3. Нагородити дипломами за участь у конкурсі «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» у номінації «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього»:

-  колектив Петрашівського дошкільного навчального закладу Герцаївського району;

-  колектив дошкільного навчального закладу № 1 м. Заставна;

-  колектив дошкільного навчального закладу № 1 смт. Кельменці;

- Клим Тетяну Геннадіївну, інструктора з фізичної культури дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка» м. Вижниця;

- Мотуз Ларису Анатоліївну, вихователя дошкільного навчального закладу № 2 м.Сторожинець;

- Муляр Марину Михайлівну, інструктора з фізичної культури дошкільного навчального закладу «Радість» м.Новодністровськ.

 

4. Начальникам органів управління освітою, сім’єю, молоддю та спортом райдержадміністрацій/міських рад довести до відома керівників навчальних закладів результати  ІІ (обласного) етапу  конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» у номінації «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього».

 

5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора  Департаменту Л.Тарангул.


Директор  Департаменту         
М.Бауер

      

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (19)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше