» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 30.12.2013 р. №1210
Інформація
  • Переглядів: 926
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-01-2014, 16:06
8-01-2014, 16:06

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 30.12.2013 р. №1210

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

Про підсумки відкритих змагань
Чернівецької області серед юніорів 
з пішохідного туризму 
у закритих приміщеннях 
«Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва»

Відповідно до Положення про Кубки України з видів спортивного туризму серед юнаків та юніорів затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.05.2013 №615 „Про затвердження Положення про Кубки України з видів спортивного туризму серед юнаків та юніорів” зареєстрованого в Міністерстві юстиції 13.06.2013 за № 956/23488, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 №1409 „Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік” та на виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації на 2013 рік та на виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації від 31.10.2013 №1026 „Про організацію та проведення відкритих змагань Чернівецької області з серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях „Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва” з 12 по 15 грудня 2013 року у приміщенні навчально-тренувального комплексу територіального Управління МНС України в Чернівецькій області обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді спільно з Федерацією спортивного туризму в Чернівецькій області та територіальним Управлінням МНС України в Чернівецькій області проведено відкриті змагання Чернівецької області серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях „Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва”. 
На змагання прибуло 12 команд. Чернівецьку область представляли дві команди Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді представляли команди, Новоселицького районного центру спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Сокирянського районного центру дитячо-юнацької творчості, Хмельницький обласний центр туризму, краєзнавства учнівської молоді представляли команди „Азимут”, „Сонечко” та „Едельвейс”, Тернопільський центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді виставив дві команди - „Крок” та „Легіон”, Рівненська обласна станція юних туристів, команда „Екстрім” м. Камянець-Подільський та Севастопольський центр туризму, краєзнавства спорту та екскурсій. 
Всього у змаганнях прийняло участь близько 70 учасників. Змагання проходили на дистанціях ІІІ класу: „Смуга перешкод” (особисто-командна) та „Смуга перешкод” (зв'язки). 
На дистанції „Смуга перешкод” особисто-командна серед хлопців на першому місці Березнюк Андрій („Пілігрим” Чернівецького ОЦТКЕУМ), на другому місці – Шандра Максим („Азимут” Хмельницького ОЦТКУМ, на третьому місці – Грех Святослав („Легіон” Тернопільська область).
На дистанції „Смуга перешкод” особисто-командна серед дівчат перемогу здобула Мельник Діана („Азимут” Хмельницького ОЦТКУМ), друге місце виборола – Пустильник Наталія („Пілігрим” Чернівецького ОЦТКЕУМ), третє місце – Гелешко Наталія (Рівненська область).
На дистанції „Смуга перешкод” (особисто-командна) перше місце здобула команда „Азимут” Хмельницького обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді, друге – команда „Пілігрим” Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, третє місце виборола команда Рівненської області. 
На дистанції „Смуга перешкод” (зв’язки чоловічі) на першому місці – Грех Святослав і Волянський Максим („Легіон” Тернопільська область), на другому – Березнюк Андрій і Погосян Вілен („Пілігрим” Чернівецького ОЦТКЕУМ), на третьому місці - Лопушанський Олександр і Мельник Олександр („Сонечко” Хмельницького ОЦТКУМ).
На дистанції „Смуга перешкод” (зв’язки мішані) перше місце – Радецький Олександр і Астахова Надія („Екстрім” Камянець - Подільський СЮТур), на другому – Кордонець Сергій і Гелешко Наталія (Рівненська область), на третьому місці - Заборонюк Роман і Пустильник Наталія („Пілігрим” Чернівецького ОЦТКЕУМ)
У загальнокомандному заліку перше місце здобула команда „Пілігрім” Чернівецького ОЦТКЕУМ, друге місце вибороли спортсмени Хмельницького ОЦТКУМ „Азимут”, третє місце посіла команда „Сонечко” ОЦТКЕУМ Хмельницького ОЦТКУМ.
Переможці та призери змагань були нагороджені цінними призами, медалями та грамотами. 
На підставі вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити загальнокомандний протокол відкритих змагань Чернівецької області серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва», що додається.

2. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації:
2.1. команду Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за перше місце у загальнокомандному заліку.
2.2. команду „Азимут” Хмельницького обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді за друге місце у загальнокомандному заліку.
2.3. команду „Сонечко” Хмельницького обласного центру туризму краєзнавства учнівської молоді за третє місце у загальнокомандному заліку.

3. Нагородити грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації:
3.1. Кіндрата Олександра Романовича - тренера, команди Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за перше місце у загальнокомандному заліку.
3.2. Сидорук Валентину Аркадіївну - тренера, команди „Азимут” Хмельницького обласного центру туризму, краєзнавства учнівської молоді за друге місце у загальнокомандному заліку.
3.3. Рибалкіну Тетяну Вікторівну - тренера, команди „Сонечко” Хмельницького обласного центру туризму краєзнавства учнівської молоді за третє місце у загальнокомандному заліку.

4. Оголосити подяку організаторам відкритих змагань Чернівецької області серед юніорів з пішохідного туризму у закритих приміщеннях „Кубок пам’яті Ігоря Лаптєва”, членам Головної суддівської колегії та суддям за якісне проведення змагань та розвиток дитячо-юнацького туризму:
- Гуляєву А.В. – головному судді, керівнику гуртків Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
- Дребот Т.В. – головному секретарю, методисту Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
- Іващенку І.Г – секретарю, заступнику директора з навчально-виховної роботи Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
- Федорюку А.В. – заступнику головного судді з безпеки, керівнику гуртків Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;
- Онуфрійчуку С.В. – заступнику головного судді з виду, керівнику гуртків Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

5. Чернівецькому обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді продовжити методичну та організаційну роботу з метою підвищення рівня змагань зі спортивного туризму.

6. Наказ розмістити на інформаційному сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації – Л. Тарангул.


Директор Департаменту                               М.Бауер

Додаток додається: No.1210-DONMS-pdsumki-Kubok-Laptyeva.doc [106 Kb] (cкачувань: 9)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (8)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше