» » » Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 12.12.2013 р. №1168
Інформація
  • Переглядів: 2234
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-12-2013, 17:06
17-12-2013, 17:06

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА від 12.12.2013 р. №1168

Категорія: Нормативно-правова база / Накази

 

Про підсумки проведення ІІ туру

Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2014»

 

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 11.08.1995 №638, наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 №1255 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 28.10.2013 №993 «Про організаційно-практичне  забезпечення підготовки і проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у 2013/2014 навчальному році»,  від 27.11.2013 №1100 «Про забезпечення роботи фахових журі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» з 08 по 13 грудня 2013 року в  області  проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінаціях: «Початкові класи», «Директор школи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання», «Румунська мова», в якому взяли участь 70 переможців І туру конкурсу із 11 районів області, міст Новодністровська та Чернівці.

До якісного складу учасників конкурсу «Учитель року – 2014» увійшли: 55 «спеціалістів вищої категорії» (2013 рік – 21), 15 – «спеціалістів першої категорії»  (2013 рік – 11); зі званнями «старший вчитель» – 28 (2013 рік – 11) та 7 «вчителів-методистів» (2013 рік – 3) (додаток 1).

Належну організаційно-методичну роботу щодо відбору та підготовки учасників конкурсу здійснили відділи/управління освіти Вижницького, Герцаївського, Глибоцького, Сторожинецького, Сокирянського, Кельменецького, Кіцманського, Новоселицького, Путильського, Хотинського районів та міст Чернівці і Новодністровська.

Умови конкурсу передбачали участь усіх конкурсантів у заочному етапі – підготовці конкурсних матеріалів; очному – виконанні фахового тестування, написанні твору-есе, практичної роботи, майстер-класів, відкритих уроків.

Практичний етап конкурсних випробувань – уроки та майстер-класи проходили на базі Димківської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району; Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району; Лашківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 Кіцманського району; Боянської гімназії та Боянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району; Красноїльської гімназії, Михальчанської та Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району; гімназій №1,  №3,  №5 та ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №5,  №6,  №10,  №11,  №22,  №24 міста Чернівці.

Управліннями освіти Чернівецької міської ради (В.С.Малишевська), органами управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій Глибоцького (В.Г.Швець), Герцаївського (М.І.Візітів), Кіцманського (В.Ф.Колісник), Новоселицького (Д.В.Романчук), Сторожинецького (І.П.Жижій) районів, Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Г.І.Білянін) здійснено належне організаційне забезпечення навчальних об’єктів для проведення конкурсу.

Фахове журі відзначило оригінальність поданих конкурсних матеріалів,  напрацювань вчителів: Деліцой Т.Т. (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Галичанської С.С. (Клішковецький НВК Хотинського району), Попович О.І. (Острицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гафінчук Л.І. (Сербичанський НВК Сокирянського району), Безушко А.І. (Черленівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району), Литовченко О.І. (Дихтинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Карбашевської Г.Л. (Кіцманський НВК) – у номінації «Початкові класи»; Боярин Н.М. (Колінковецький ЗНЗ Хотинського району), Тарасової І.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району), Стрілецького Я.Г. (Кулівецький НВК Заставнівського району) – у номінації «Директор школи»; Попович Л.І. (Чагорська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Цери А.В. (Бобовецький НВК Сторожинецького району), Євілевіч Н.М. (ЗОШ №3 м.Чернівців) – у номінації «Світова література»; Іримеско В.К (Корчівецька ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Бартош Л.Й. (Банилово-Підгірнівська гімназія Сторожинецького району) – у номінації «Географія»; Палія Ю.В. (ЗОШ №38 м.Чернівці), Іванович Т.І. (Білоусівський НВК Сокирянського району) – у номінації «Трудове навчання»; Лупу М.В. (Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району), Павленко М.В. (Волоківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району) – у номінації «Румунська мова».

Високий рівень професійності продемонстрували учасники під час фахового тестування: Стрілецький Я.Г. (Банилово-Підгірнівська гімназія Сторожинецького району), Зеліско В.П. (Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Козак Л.В. (Новодністровська гімназія) – у номінації «Директор школи»; Александрюк Р.С. (Селятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району); Липкан О.В. (Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району) – у номінації «Світова література»; Рогожа А.М. (Колінковецький ЗНЗ Хотинського району), Добровольська О.В. (Вашковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району) – у номінації «Географія»; Іванюк Л.Т. (Чорногузівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району) – у номінації «Трудове навчання»; Тесліцька Н.К. (Валівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району) – у номінації  «Початкові класи»; Андрухович О.Г. (Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Мазур П.П. (Красноїльська гімназія Сторожинецького району) – у номінації «Румунська мова».

У рамках проведення майстер-класу високу професійність та педагогічну майстерність продемонстрували: Харченко А.М. (багатопрофільний ліцей № 4 м. Чернівці), Москаль О.В. (Михальчанська ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району), Московчук А.І. (Кельменецький ліцей), Лапчук Л.В. (Новодністровська ЗОШ І ступеня) – у номінації «Початкові класи»; Євілевіч Н.М. (ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Чернівці), Антипчук І.В. (НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району) – у номінації «Світова література»; Матковський О.В. (Кельменецький ліцей) – у номінації «Географія»; Карпюк І.І. (Багринівська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району; Бобик Л.М. (Зарожанський НВК Хотинського району) – у номінації «Трудове навчання»; Боярин Н.М. (Колінковецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району), Тарасова І.П. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Грубна Сокирянського району), Козак Л.В. (Новодністровська гімназія) – у номінації «Директор школи»; Лупу М.В. (Петрашівська ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району) – у номінації «Румунська мова».

Інноваційні форми діяльності під час виконання практичної роботи продемонстрували: Цуркан Л.П. (СШ «Освітні ресурси та технологічний тренінг І-ІІІ ст.» м.Чернівці), Боярин Н.М. (Колінковецький ЗНЗ Хотинського району), Сливка  Р.І. (СЗШ І-ІІІ ст. с.Іванівці Кельменецького району) – в номінації «Директор школи».

Основи управлінського менеджменту показали учасники в номінації «Директор школи» під час презентації досвіду: Цуркан Л.П. (СШ «Освітні ресурси те технологічний тренінг І-ІІІ ст.» м.Чернівці), Маротчак Ю.Ю. (Довгопільська ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Гафу О.Л. (Стерченська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району).

Найвищими балами журі оцінило аналіз уроків: Цуркан Л.П. (СШ «Освітні ресурси та технологічний тренніг І-ІІІ ст.» №41 м.Чернівці); Гафу О.Л. (Стерченська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району) в номінації «Директор школи».

Цікаві ідеї щодо вирішення проблем поставлених в творі-есе запропонували учасники: Цуркан Л.П. (СШ «Освітні ресурси та технологічний тренінг І-ІІІ ст.» м.Чернівці), Любківська Г.М. (Замостянська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району), Зеліско В.П. (Неполоковецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Кіцманського району), Чобану С.Д. (Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ст.) – в номінації «Директор школи»; Іванюк Л.Т. (Чорногузівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району) – в номінації «Трудове навчання»; Галичанська С.С. (Клішковецький НВК Хотинського району), Деліцой Т.Т. (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району) – в номінації «Початкові класи»; Бартош Л.Й. (Банилово-Підгірнівська гімназія Сторожинецького району) – в номінації «Географія»; Александрюк Р.С. (Селятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району), Колібаба О.В. (Селищанський НВК Сокирянського району) – в номінації «Світова література», Середенко Ю.М. (Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району) – в номінації «Румунська мова»

Найвищими балами фахові журі оцінили конкурсні уроки вчителів початкових класів – Харченко А.М. (багатопрофільний ліцей № 4 м. Чернівці), Деліцой Т.Т. (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району), Галичанської С.С. (Клішковецький НВК Хотинського району); румунської мови – Колеснікової Д.О. (гімназія №6 м.Чернівці), Павленко Н.В. (Волоківська ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району); світової літератури – Євілевіч Н.М. (ЗОШ №3 м.Чернівців), Цери А.В. (Бобовецький НВК Сторожинецького району); географії – Добровольської О.В. (Вашковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Сокирянського району); трудового навчання – Палія Ю.В. (ЗОШ № 38 м.Чернівці), Кречуна М.Т. (Киселицька ЗОШ І-ІІІ ст. Путильського району).

У порівнянні з 2013 роком краще виступили педагоги Вижницького (у 2013 році призових місць – 2, 2014 рік – 3), Герцаївського  (2013 рік – 1, 2014 рік – 3), Глибоцького (2013 рік – 4, 2014 рік – 7), Новоселицького (2013 рік – 4, 2014 рік – 5), Сокирянського (2013 рік – 3, 2014 рік –5), Сторожинецького (2013 рік – 2, 2014 рік – 5), Хотинського (2013 рік – 1, 2014 рік – 5) районів. Стабільною є результативність команд освітян Путильського районів, м.Новодністровськ та м.Чернівців (додаток 2).

На підставі вищевикладеного,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити результати участі педагогів області в конкурсі «Учитель року – 2014», що додаються.

 

2. Нагородити дипломом І ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:

– Цуркан  Людвигу Павлівну, директора  спеціалізованої школи «Освітні ресурси та технологічний тренінг I-III ступенів» № 41 м.Чернівців, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Харченко Аллу Михайлівну, вчителя початкових класів Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 м.Чернівців, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Лупу Міхаєлу Василівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Добровольську Оксану Валентинівну, вчителя географії Вашковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії.

– Євілевіч Наталю Миколаївну, вчителя  світової літератури Чернівецької ЗОШ  I-III ступенів №3 Чернівецької міської ради, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Палія Юрія Васильовича, вчителя трудового навчання Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №38, спеціаліста вищої категорії.

 

 

 

 

3. Нагородити дипломом ІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:

– Боярин Настасію Михайлівну, директора Колінковецького ЗНЗ Хотинського району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Маротчака Юрія Юрійовича, директора Довгопільської ЗОШ I-III ступенів Путитильського району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Тарасову Ірину Прокопівну, директора ЗОШ I-III ступенів с. Грубна Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії.

– Галичанську  Сніжану Степанівну, вчителя  початкових класів Клішковецького НВК Хотинського району, спеціаліста вищої категорії.

– Деліцой Тетяну Теофілівну, вчителя  початкових класів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Колеснікову Дойну Олександрівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) гімназії № 6 Чернівецької міської ради, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Андрухович Олену Георгіївну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової)  Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.

– Іримеску Валерія Костянтиновича, вчителя географії Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Бартош Любов Йосипівну, вчителя географії Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Попович Лідію Густавівну, вчителя світової літератури Чагорської ЗОШ I-III ступенів Глибоцького  району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Церу Альону Василівну, вчителя світової літератури Бобовецького НВК Сторожинецького району, спеціаліста І категорії.

– Карпюка Івана Івановича, вчителя трудового навчання Багринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Кречуна Миколу Терентійовича, вчителя трудового навчання Киселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

 

4. Нагородити дипломом ІІІ ступеня, грошовою премією та цінним подарунком:

– Гафу Олену Луківну, директора  Стерченської ЗОШ I-III ступенів Глибоцького району, спеціаліста вищої категорії.

– Зеліска Василя Степановича, директора Неполоковецького ЗНЗ I-III ступенів Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії.

– Сливку Руслану Іванівну, директора СЗШ I-III ступенів с.Іванівці Кельменецького району, спеціаліста І категорії.

– Стрілецького Ярослава Георгійовича, директора Банилово-Підгірнівської гімназії Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Любківську Галину Михайлівну, директора Замостянської ЗОШ I-III ступенів Вижницького району, спеціаліста І категорії.

Козак Ларису Василівну, директора Новодністровської гімназії м. Новодністровськ, спеціаліст вищої категорії, старшого вчителя.

– Попович Олену Іванівну, вчителя початкових класів Острицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.

– Московчук Альону  Іванівну, вчителя початкових класів Кельменецького ліцею, спеціаліст вищої категорії, старшого вчителя.

– Безушка Анатолія Івановича, вчителя початкових класів Черленівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Литовченко Оксану  Іванівну, вчителя початкових класів Дихтинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Гафінчук Людмилу Іванівну, вчителя початкових класів Сербечанського НВК Сокирянського району, спеціаліста І категорії.

– Москаль Ольгу  Василівну, вчителя  початкових класів Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сторожинецького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Павленко Наталію Василівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової)  Волоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, спеціаліста І категорії.

– Середенко Юліану Миколаївну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) Малинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, спеціаліста І категорії.

– Мазур Петра  Петровича, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) Красноїльскої гімназії Сторожинецького району, спеціаліста І категорії.

– Руснак Оксану Григорівну, вчителя географії Берегометської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №4 Вижницького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Матковського  Олега Віссаріоновича, вчителя  географії Кельменецького ліцею Кельменецького  району, спеціаліста вищої категорії, старшого  вчителя.

– Карабчиївську Андріану Андріївну, вчителя географії Костичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії.

– Рогожу Анжелау Миколаївну, вчителя географії Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів Хотинського району, спеціаліста першої категорії.

– Липкан Оксану Василівну, вчителя  світової літератури Неполоковецького ЗНЗ I-III ступенів Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії.

– Алієву Тетяну Іванівну, вчителя світової літератури ЗОШ I-III ступенів с.Іванівці Кельменецького району, спеціаліста І категорії.

– Гуцуляк Тетяну Іванівну, вчителя світової літератури Топорівської ЗОШ             I-III ступенів Новоселицького району, спеціаліста І категорії.

– Колібабу Оксану  Володимирівну,  вчителя  світової літератури Селищанського НВК Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Шишову  Світлану Миколаївну, вчителя світової літератури Чепоніської ЗОШ I-II ступенів Хотинського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Педурару Василя  Михайловича, вчителя  трудового навчання Великобудського НВК Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.

– Грицанюка  Володимира Григоровича, вчителя трудового навчання Заставнівської гімназії, спеціаліста вищої категорії.

– Преутесей Аллу Анатоліївну, вчителя  трудового навчання Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Іванович Тамару Іванівну, вчителя трудового навчання Білоусівського НВК Сокирянського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Бобик Людмилу  Миколаївну, вчителя трудового навчання Зарожанського НВК Хотинського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчитель.

Іванюка Любомира Тарасовича, вчителя трудового навчання Чорногузівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району, спеціаліста І категорії.

 

5. Нагородити дипломами учасників та цінними подарунками педагогів, які брали участь у конкурсі:

– Чобану Сергія Дмитровича, директора Герцаївської ЗОШ I-III ступенів Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії.

– Лісову Орисю Богданівну, директора Кулівецького НВК Заставнівського району, спеціаліста вищої категорії.

– Остафійчук Оксану Василівну, директора Рингацького НВК Новоселицького району, спеціаліст вищої категорії, вчителя-методиста.

– Тесліцьку Наталію Корнеліївну, вчителя  початкових класів Валівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району, спеціаліста вищої категорії.

– Краснюк Тетяну Дмитрівну, вчителя  початкових класів Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заставнівського району, спеціаліста вищої категорії.

– Карбашевську Ганна Леонтіївну, вчителя початкових класів Кіцманського НВК, спеціаліста вищої категорії.

– Лапчук Любов Василівну, вчителя  початкових класів Новодністровської ЗОШ І ступеня м.Новодністровськ, спеціаліста І категорії.

– Вікол Аллу Михайлівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) Герцаївського районного ліцею ім. Г.Асакі, Герцаївського району, спеціаліста І категорії.

– Матей Ганну Іванівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Лупашку Родіку Валентинівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та світової) Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів Сторожинецького району, спеціаліста І категорії.

– Цопу Анастасію Василівну, вчителя географії Годинівського НВК Герцаївського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Дудлей Миколу Миколайовича, вчителя географії Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заставнівського району, спеціаліста вищої категорії.

– Попович Наталію Василівну, вчителя географії Мамаївського  ЗНЗ І-ІІІ ступенів №2 Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії.

– Волощук  Тетяну Іванівну, вчителя географії Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Путильського району, спеціаліста вищої категорії.

– Андрюк Наталію  Василівну, вчителя географії Чернівецької  ЗОШ І-ІІІ №12, спеціаліста першої категорії.

Антипчук Ірину Василівну, вчителя світової літератури НВК «Вашківецька гімназія» Вижницького району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Одайську Тетяну Василівну, вчителя світової літератури Кострижівської ЗОШ I-III ступенів Заставнівського району, спеціаліста вищої категорії.

– Александрюк Руслану Степанівну, вчителя світової літератури Селятинської ЗОШ I-III ступенів Путильського району, спеціаліста вищої категорії, старшого вчителя.

– Прокопеця  Дмитра Григоровича, вчителч трудового навчання Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району, спеціаліста вищої категорії, вчителя-методиста.

– Ткача Ігора Всеволодовича, вчителя трудового навчання середньої ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лівинці Кельменецького району, спеціаліста вищої категорії.

– Гораш Домніку Іванівну, вчителя трудового навчання Сторожинецької районної гімназії, спеціаліста вищої категорії.

 

6. За плідну роботу та сприяння у проведенні конкурсу оголосити подяку із занесенням до трудової книжки  керівникам навчальних закладів:

Гумельнику Михайлу Васильовичу, директору Димківської ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району;

Танасой Іллі Володимировичу, директору Острицької ЗОШ І-ІІІ ст. Герцаївського району;

Руснаку Івану Васильовичу, директору Лашківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Запарнюк Ользі Олексіївні, в.о. директору Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Онищук Світлані Ярославні, директору Мамаївського ЗНЗ №2  І-ІІІ ст. Кіцманського району;

Гавці Світлані Динівні, директору НВК «Боянська гімназія» Новоселицького району;

Боті Анжелі Василівні, директору Боянської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоселицького району;

Бобул Людмилі Іллівні, директору Красноїльської гімназії Сторожинецького району;

Васкул Ярославу Петровичу, директору Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району;

Кожелянко Світлана Михайлівна, директору Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.  Сторожинецького району;

Шиманському Віктору Миколайовичу, директору Чернівецької гімназії №1 Чернівецької міської ради;

Попадюк Оксані Володимирівні, директору Чернівецької гімназії №3 Чернівецької міської ради;

Мінаковій Тетяні Георгіївні, директору Чернівецької гімназії №5 Чернівецької міської ради;

Галузінській Марії Георгіївні, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Чернівців;

Жуковській Світлані Володимирівні, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Чернівців;

Дем’янчуку Віктору Никифоровичу, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м.Чернівців;

Руснаку Олександру Андрійовичу, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №10 м.Чернівців;

Герасим’юк Марії Василівні, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №11 м.Чернівців;

Яворській Любові  Іванівні, директору Чернівецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст.  №22 м.Чернівців;

Легусовій Уляні Іванівні, директору ЗОШ І-ІІІ ст. №24 м.Чернівців;

Цвіріньку Роману Степановичу, директору Чернівецького професійно-технічного училища №8;

Цимбал Орисі Василівні, директору  Чернівецького професійного  ліцею сфери послуг;

Касьянчук Ладі Василівні, директору Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»;

Чернезі Ірині Аркадіївні,  заступнику директору обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

Головченко Людмилі Юріївні, директору обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

Біляніну Григорію Івановичу, директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

Богачик Тамарі Степанівні, заступнику директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

7. Директору Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (Біляніну Г.І.) відзначити працівників, які забезпечили належне проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

8. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:

8.1. Організувати підготовку та вчасне надсилання  матеріалів переможців ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2014» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 №1255 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

8.2. Провести з 11 по 15 березня 2014 року тренувальні збори учасників ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».       

8.3. Поповнити банк даних учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

8.4. Передбачити навчальними планами курсової перепідготовки педагогів області зустрічі з учасниками конкурсу, проведення ними авторських курсів.

8.5. Забезпечити виплату протягом 2014 року іменної стипендії обласної державної адміністрації переможцям обласного конкурсу «Учитель року-2014», зазначених у пунктах 2, 3, 4 даного наказу в сумі 24360 (двадцять чотири триста шістдесят) грн. за рахунок асигнувань, передбачених у кошторисі доходів і вид атів Інституту на здійснення зазначених виплат.


9. Начальникам органів управління освітою, молоддю та спортом райдержадміністрацій, міських рад:

9.1. Проаналізувати результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

9.2. Протягом 2014 року провести «майстер-класи» на базі навчальних закладів, де працюють переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2014».

9.3. У жовтні 2014 року провести семінар-навчання керівників загально­освітніх навчальних закладів, методичних служб щодо ознайомлення з умовами та критеріями оцінювання фахової майстерності учасників конкурсу «Учитель року – 2015».

 

10. Наказ розмістити на інформаційний сайтах Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  облдержадміністрації та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

 

11. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Л.М.Тарангул.

 

 

 

Директор  Департаменту                                                                                    М.Й.Бауер

Додаток: nakaz_pro_pidsumki_konkurcu_uchitel_roku_2012-5.doc [180 Kb] (cкачувань: 63)

 


 

        

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше