Главная > Міністерство освіти і науки України > Лист МОНМСУ від 05.11.2012 р. №1/9-807

Лист МОНМСУ від 05.11.2012 р. №1/9-807


13-11-2012, 07:07. Разместил: Moderator
Про проведення тижня
безпеки дорожнього руху

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 р. № 140-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року» та згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 545 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року» з 12 по 18 листопада 2012 року проводиться тиждень безпеки дорожнього руху.
Враховуючи зазначене, необхідно провести комплекс заходів щодо організації проведення тижня безпеки дорожнього руху з метою підвищення поінформованості учасників навчального процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму, зокрема небезпечної поведінки на вулицях і дорогах, невикористання шоломів та ременів безпеки, керування транспортним засобом у стані сп’яніння, недотримання швидкісного режиму та правил дорожнього руху.
Вжити спільно з регіональними підрозділами ДАІ МВС заходів з метою подальшого розвитку діяльності загонів юних інспекторів руху, зокрема постійного проведення змагань юних інспекторів руху, конкурсу дитячого малюнка з безпеки дорожнього руху.
Провести оперативно-профілактичні заходи “Увага! Діти на дорозі!” – для привернення уваги водіїв транспортних засобів до можливої появи дітей на проїзній частині, а також пропагування дотримання правил дорожнього руху дітьми.
Забезпечити постійну реалізацію навчальних планів і програм навчальних закладів за темами безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Впроваджувати у навчально-виховний процес навчально-методичні матеріали, навчальні та наочні посібники з питань безпеки дорожнього руху з урахуванням особливостей сприйняття такої інформації учасниками дорожнього руху різних вікових категорій.
Подати до 10 грудня 2012 сектору з безпеки життєдіяльності (Старик А.М.) узагальнену інформацію з цих питань, а також щодо Плану заходів з реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2012 № 545.

Заступник Міністра Б. М. Жебровський
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад