Главная > Міністерство освіти і науки України > Лист МОНМСУ, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти від 12.01.2012р. №14.1/10-54

Лист МОНМСУ, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти від 12.01.2012р. №14.1/10-54


16-02-2012, 09:49. Разместил: Moderator
Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Інститути післядипломної педагогічної освіти


Про наукові збірники

Інститут інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України продовжує видання науково-методичних збірників «Проблеми освіти» та «Нові технології навчання». Збірники включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата педагогічних наук.
На сторінках збірників висвітлюються актуальні питання організації навчально-виховного процесу в різних типах навчальних закладів усіх ланок системи освіти, результати наукових пошуків педагогів, узагальнення та розповсюдження передового досвіду у галузі наукової організації навчального процесу, удосконалення змісту, форм і методів навчання, інтеграції системи освіти України у світовий освітянський простір.
Просимо:
1) проінформувати науково-педагогічних та педагогічних працівників про
вищезгадані видання;
2) організувати систему заходів щодо розповсюдження збірників.
Замовити науково-методичні збірники можна за адресою: Навчально-методичний центр, вул. Технікумівська, 1, смт. Немішаєве, Бородянський район, Київська область, 07854.
Телефон 0457741167. Електронна адреса: nmcshop@ukr.net

Директор О.А.Удодскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад