Главная > Міністерство освіти і науки України > Наказ МОНМСУ від 27.01.2012р. №74

Наказ МОНМСУ від 27.01.2012р. №74


31-01-2012, 18:14. Разместил: Moderator
Про затвердження Плану
всеукраїнських і міжнародних
заходів з дітьми та учнівською
молоддю на 2012 рік

На виконання Закону України «Про позашкільну освіту», з метою пошуку і підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей та учнівської молоді, для організації їх участі у всеукраїнських і міжнародних заходах, забезпечення змістовного дозвілля

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2012 рік (далі - План), що додається.

2. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Довести План до відома керівників навчальних закладів для його врахування при плануванні роботи закладу на 2012 рік.
2.2. Забезпечити участь дітей та учнівської молоді в міжнародних і всеукраїнських заходах.

3. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В.В.) не пізніше ніж за місяць інформувати обласні управління освіти і науки про уточнені терміни, місце та умови проведення заходів.

4. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В.В.), Національному центру «Мала академія наук України» (Лісовий О.В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В.В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н.В.):
4.1. Забезпечити організаційно-методичний супровід міжнародних і всеукраїнських заходів відповідно до напрямів позашкільної освіти.
4.2. Подавати відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.) на погодження програми та умови проведення міжнародних і всеукраїнських заходів та до 10 січня 2013 року звіт про виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Б. М. Жебровського.

Міністр Д. В. Табачник

Додаток: nmo-74.doc [329.5 Kb] (cкачувань: 110)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад