Главная > Міністерство освіти і науки України > Наказ МОН № 279 від 12.03.15 року

Наказ МОН № 279 від 12.03.15 року


12-03-2015, 10:21. Разместил: Anatoly
Деякі питання організації З'їзду
представників юридичних вищих
навчальних закладів та наукових установ

З метою забезпечення реалізації частини другої статті 131 Конституції України, статті 12 Закону України "Про Вищу раду юстиції" та пункту 2 частини першої статті 92 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", беручи до уваги пункт 4 розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" і створення умов для проведення З'їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ НАКАЗУЮ:

1. Установити дату проведення З'їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ (далі - З'їзд), - 28 квітня 2015 року.

2. Визначити місце проведення З'їзду - приміщення актової зали Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60).

3. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення З'їзду у складі згідно з додатком.

4. Організаційному комітету:

1) забезпечити проведення З'їзду відповідно до положень, встановлених статтею 12 Закону України "Про Вищу раду юстиції";

2) забезпечити організацію і проведення протягом березня – квітня 2015 року конференцій працівників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з метою обрання делегатів З'їзду;

3) забезпечити прозорість і публічність у діяльності Організаційного комітету, а також під час проведення конференцій працівників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

5. Юридичному департаменту (Кравченко О. О.):

1) y строки, встановлені статтею 12 Закону України "Про Вищу ради юстиції", опублікувати повідомлення про час і місце проведення З'їзду у газеті "Голос України" та оприлюднити зазначене повідомлення на офіційному веб-сайті Міністерства науки і освіти України;

2) розіслати запрошення членам Організаційного комітету до участі в його роботі.

6. Керівникам юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ звертатися з питань проведення З'їзду до Організаційного комітету.

7. Департаменту вищої освіти (Коровайченку Ю. М.) одночасно з публікацією надіслати повідомлення про час і місце проведення З'їзду вищим навчальним закладам, які мають у своєму складі навчальні підрозділи, що на день проведення З'їзду здійснюють підготовку фахівців із ступенем вищої освіти "магістр" протягом не менше десяти років;

8. Департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д. В.) одночасно з публікацією надіслати повідомлення про час і місце проведення З'їзду науково-дослідним установам, які на день проведення З'їзду здійснюють наукову діяльність у галузі права як основну не менш як десяти років.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр                                                                 С. М. Квіт
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад