Інформація
  • Переглядів: 2605
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-11-2011, 16:56
9-11-2011, 16:56

Лист МОНМСУ 08.11.2011 №1/9-818

Категорія: Нормативно-правова база / Міністерство освіти і науки України

Про проведення конкурсів
«Intel-ЕкоУкраїна» та
«Intel–ТехноУкраїна»
у 2011 – 2012 навчальному році

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій Міністерство освіти і науки, молоді та спортуУкраїни спільно з Дирекцією освітніх програм Intel в Україні, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки та Київським національним університетом України ім. Т.Г.Шевченка оголошують про проведення національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF.
Національний етап включає в себе два конкурси: «Intel – Техно Україна» (установа-організатор – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут») та «Intel-ЕкоУкраїна» (установа-організатор - Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).
Конкурс «Intel–Техно Україна» проводиться 14-17 лютого 2012 року за категоріями: математичні науки, фізика і астрономія, комп’ютерні науки, інженерія, енергетика.
Конкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 21-24 лютого 2012 року за категоріями: ботаніка, зоологія, біологія, хімія та біохімія, науки про Землю, науки про людину, екологія.
Відповідно до міжнародних правил, кожен учасник має право взяти участь лише в одному із зазначених конкурсів лише з одним проектом. Учасники, які зареєструються до участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років, які є учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або відповідних курсів інших навчальних закладів.
Учасники мають представити наукові проекти, які були розроблені ними протягом 2010-2011 років індивідуально або в складі команди з 2-3 осіб.
Для участі в конкурсі «Intel–Техно Україна» необхідно зареєструватись online на сайті конкурсу http://www.isef.kpi.ua до 25 грудня 2011 року, а для участі в конкурсі «Intel-ЕкоУкраїна» - до 15 січня 2012 року на сайті http://nenc.gov.ua/isef. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та проект, тези наукової роботи).
Конкурси «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна» проводяться у два етапи:
І етап: 1жовтня - 25 грудня 2011р. («Intel–Техно Україна»), 1 грудня 2011 року – 15 січня 2012 року («Intel-ЕкоУкраїна») – реєстрація та заочний відбір учасників на підставі наданих тез;
ІІ етап: 14-17 лютого 2012р. («Intel–Техно Україна»), 21-24 лютого («Intel-ЕкоУкраїна») – очний постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
Переможці Національних конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 13 по 18 травня у м. Пітсбург (штат Пенсільванія, США). Учасники ІІ етапу конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна» за рішенням журі здобудуть право представляти Україну на інших міжнародних конкурсах, афілійованих НЕНЦ Міністерства освіти і науки України.
Водночас з проведенням конкурсів організатори-установи проводять освітню академію Intel ISEF «Наука в школі» для наукових керівників учасників конкурсів.
В рамках конкурсів планується проведення інтерактивних експозицій науково-дослідницьких інститутів, а також організація публічного відвідування конкурсу школярами та студентами з метою залучення молоді до занять наукою.
Просимо розповсюдити цю інформацію серед потенційних учасників конкурсів «Intel-ЕкоУкраїна» та «Intel–Техно Україна».

Умови національних конкурсів:
Intel Techno-Ukraine - http://www.isef.kpi.ua
Intel Eco-Ukraine - http://nenc.gov.ua/isef
Умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience.org/isef/about/rules_regulations.asp
вимоги до наукових робіт: http://www.societyforscience.org/isef/rules/safdisp.pdf

Додаток 1 - умови проведення конкурсів
Додаток 2 - форма заявки на участь у конкурсах «Intel–Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна».

Заступник Міністра Б.М. Жебровський

Додатки: 1_9-818.doc [92 Kb] (cкачувань: 38)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше