Інформація
  • Переглядів: 2140
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-04-2011, 14:16
21-04-2011, 14:16

Наказ МОНМСУ 19.04.2011 №350

Категорія: Нормативно-правова база / Міністерство освіти і науки України

Про організацію літнього
оздоровлення та відпочинку
дітей у 2011 році

З метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2011 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей

Н А К А З У Ю:

1. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
1.1. Разом з місцевими органами виконавчої влади, іншими органами державної влади, профспілковими та громадськими організаціями провести необхідну організаційну роботу щодо своєчасної підготовки і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року, створення умов для зайнятості дітей з використанням бази стаціонарних дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладів тощо.
1.2. Вжити заходів до залучення додаткових коштів для фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
1.3. Посилити контроль за недопущенням використання дитячих оздоровчих закладів не за призначенням або вилучення їх із сфери позашкільної освіти.
1.4. Сприяти залученню інвестицій на оздоровлення та відпочинок дітей, модернізацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; забезпечувати всебічне заохочення та підтримку підприємств, установ, організацій, професійних спілок і фондів, а також добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, спрямованих на оздоровлення і відпочинок дітей.
1.5. Забезпечити умови для організації у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку профільних, тематичних змін для талановитих, обдарованих дітей, лідерів учнівського самоврядування.
1.6.Вжити заходів до організації на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного відпочинку, прогулянок, а також відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу; передбачити зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, на базі яких будуть функціонувати такі табори.
1.7. Здійснити своєчасний та якісний підбір кадрів для роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, особливу увагу приділити підбору педагогічних кадрів для роботи з вихованцями інтернатних закладів із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
1.8. Забезпечити контроль за дотриманням дитячими оздоровчими закладами вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.
1.9. Здійснювати контроль за організацією в дитячих оздоровчих закладах виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів, студій, об’єднань за інтересами.
1.10. Взяти під особливий контроль організацію оздоровлення вихованців інтернатних закладів із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та створення безпечних умов для їх перебування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
1.11. Сприяти зайнятості в літній період дітей шкільного віку із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
1.12. Подати відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства (Середницька А. Д.) звітну інформацію:
1.12.1.До 15 травня 2011 р. - про стаціонарні дитячі заклади оздоровлення, які підпорядковані органам управління освітою, та кількість дітей (за категоріями), яких планується направити на оздоровлення та відпочинок, за формами згідно з додатками 1-3;
1.12.2. До 25 травня 2011 р. - про стан підготовчої роботи до проведення оздоровчої кампанії у 2011 році;
1.12.3. До 25 червня, 23 липня, 22 серпня, 20 вересня 2011 р. - про хід літньої оздоровчої кампанії за формою, згідно з додатком 4.

2. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я. Я.), ректорам (директорам) вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації:
2.1. Створити для студентів, які проходять педагогічну практику в дитячих оздоровчих закладах, необхідні умови для дострокового проходження підсумкового семестрового контролю.
2.2. Вжити заходів до організації оздоровлення студентів соціально незахищених категорій та подавати узагальнену інформацію до 25 червня, 23 липня, 22 серпня, 20 вересня 2011 року відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.).

3. Департаменту професійно-технічної освіти (Супрун В. В.), директорам професійно-технічних навчальних закладів вжити заходів до організації оздоровлення учнів професійно-технічних навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та подавати узагальнену інформацію до 25 червня, 23 липня, 22 серпня, 22 вересня 2011 р. відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А.Д.).

4. Департаменту загальної середньої освіти (Єресько О. В.) забезпечити контроль за створенням органами управління освітою безпечних умов для оздоровлення та відпочинку вихованців інтернатних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.):
5.1. Проводити моніторинг мережі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів, що підпорядковані органам управління освітою.
5.2. Сприяти Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В. В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.) в організації оздоровлення та відпочинку талановитих, обдарованих дітей, лідерів учнівського самоврядування.

6. Національному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді (Вербицький В. В.), Українському державному центру позашкільної освіти (Ткачук В. В.), Українському державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Савченко Н. В.), Комітету з фізичного виховання та спорту (Гамов В. Г.) ужити заходів щодо організації та проведення протягом червня – вересня всеукраїнських масових заходів з еколого-натуралістичного, науково-технічного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, дослідницького-пошукового та фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти за участю учнівської молоді – учасників і переможців регіональних фестивалів, конкурсів, змагань, зльотів, експедицій тощо відповідно до з орієнтовного плану, згідно з додатком 5.
7. Опублікувати наказ в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки, молоді та спорту і розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Б. М. Жебровський

nmo-350.doc [82.5 Kb] (cкачувань: 53)dod-350.doc [198.5 Kb] (cкачувань: 47)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше