» » » Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Товариства сприяння обороні України 23.03.2011 №252/157/32
Інформація
  • Переглядів: 3909
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2011, 09:53
28-03-2011, 09:53

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Товариства сприяння обороні України 23.03.2011 №252/157/32

Категорія: Нормативно-правова база / Міністерство освіти і науки України

Про проведення Всеукраїнської
військово-патріотичної спортивної
гри "Зірниця"

З метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини та виховання громадянських якостей в учнів (вихованців) системи загальної середньої освіти

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок проведення Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри “Зірниця” (далі – Всеукраїнська гра), що додається.

2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Довести до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів Порядок проведення Всеукраїнської гри, затверджений пунктом 1 цього наказу.
2.2. Залучати Товариство сприяння обороні України (ДТСААФ) до військово-патріотичної, спортивно-масової роботи серед школярів та до вирішення питань підготовки молоді як захисників Батьківщини.
2.3. Забезпечити проведення І (міського, районного), ІІ (обласного) етапів гри на високому організаційному і професійному рівні та участь команди-переможця у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнської гри.
2.4. Надавати щорічно до 01 березня, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 24.02.2009 № 168 “Щодо виконання Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2009-2015 роки”, інформацію про організацію та проведення змагань у регіонах.
2.5. Відрядити учасників, керівників команд до місця проведення ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнської гри.

3. Керівникам органів військового управління, командирам військових частин, начальникам військових навчальних закладів, установ та організацій Збройних Сил України надавати у межах компетенції організаційну допомогу в проведенні Всеукраїнської гри.

4. Державній службі молоді та спорту України (Сафіуллін Р.С.) щороку у вересні місяці передбачати тематичну зміну в Українському державному центрі “Молода гвардія” для проведення ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнської гри та передбачити фінансування ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнської гри в межах видатків, передбачених кошторисом, за бюджетною програмою 2204070 "Здійснення заходів державної політики з питань дітей, молоді, жінок та сім’ї".

5. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (Удод О.А.) спільно з Головним управлінням виховної та соціально-психологічної роботи Збройних Сил України (Копаниця О.В.), Товариством сприяння обороні України (ДТСААФ) (Тімченко В.М.) здійснювати організаційно-методичне забезпечення проведення ІІІ етапу Всеукраїнської гри.

6. Головам Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій ТСО України:
6.1 Донести до відома керівників навчальних закладів ТСО України Порядок проведення Всеукраїнської гри.
6.2 Спільно з Міністерством освіти і науки Автономної республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій разом з органами військового управління, командирам з’єднань, військових частин, військових навчальних закладів, організацій та установ, військовими комісарами забезпечувати в частині компетенції організацію та проведення Всеукраїнської гри.

7. Розмістити наказ на Інтернет-порталі “Єдине освітнє інформаційне вікно України” www.osvita.com; на офіційних веб-сайтах Міністерства www.mon.gov.ua, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua; Міністерства оборони України www.mil.gov.ua та Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) www.tsou.org.ua.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра освіти і науки, молоді та спорту, Міністра оборони, заступника Голови Товариства сприяння обороні України (ДТСААФ) відповідно до розподілу функціональних обов’язків


Міністр освіти Міністр Голова Товариства
і науки, молоді оборони України сприяння обороні
та спорту України України (ДТСААФ)
Д.В. Табачник М.Б. Єжель В.М. Тімченко

252_157_32-230311.doc [76 Kb] (cкачувань: 67)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше