» » » » Постанова КМУ "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року"
Інформація
  • Переглядів: 3737
  • Автор: admin1
  • Дата: 28-04-2011, 15:37
28-04-2011, 15:37

Постанова КМУ "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року"

Категорія: Інноваційна діяльність / Облаштування навчальних закладів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державну цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (далі - Програма), що додається.

2. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування розглянути питання щодо розроблення регіональних програм розвитку позашкільної освіти.

3. Міністерству економіки включати за поданням Міністерства освіти і науки визначені Програмою завдання, показники і заходи до відповідних розділів проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на відповідний рік.

4. Міністерству освіти і науки, іншим центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких є позашкільні навчальні заклади, передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для виконання Програми.

5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щороку до 15 лютого Міністерству освіти і науки інформацію про стан виконання Програми для її узагальнення та подання до 15 березня Кабінетові Міністрів України і Міністерству економіки.

Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ

Очікувані результати, ефективність Програми


Виконання Програми дасть змогу:

удосконалити нормативно-правову базу з питань забезпечення ефективного розвитку позашкільної освіти;

створити умови для подальшого розвитку позашкільної освіти;

удосконалити та розвинути мережу позашкільних навчальних закладів різних типів;

зміцнити матеріально-технічну базу позашкільних навчальних закладів;

збільшити кількість залучених до здобуття позашкільної освіти дітей з метою задоволення їх освітньо-культурних потреб, а також потреб у професійному самовизначенні і творчій самореалізації;

забезпечити розвиток системи перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів позашкільних навчальних закладів.

Постанова КМУ "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року"скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше