Главная > Листи > Лист ДОНМС від 05.03.2013 №01-31/782

Лист ДОНМС від 05.03.2013 №01-31/782


11-03-2013, 11:19. Разместил: Moderator

Про результати засідання обласної експертної комісії науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації від 23.01.2013 №50 «Про організацію експертизи психологічного та соціально-педагогічного інструментарію» 27.02.2013 відбулося засідання обласної експертної комісії з експертизи психологічного та соціально-педагогічного інструментарію, який застосовується в навчальних закладах Чернівецької області.

На розгляд експертної комісії науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області було представлено 12 психодіагностичних методик, 15 корекційно-розвивальних програм, 12 просвітницько-профілактичних відеороликів.

Рішенням засідання експертної комісії затверджено до використання:

- 12 психодіагностичних методик, поданих працівниками психологічної служби м. Чернівців, Новоселицького та Сокирянського районів.

- 11 корекційно-розвивальних програм, поданих практичними психологами Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Особлива дитина», багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей, Кадубівецької ЗОШ Заставнівського району, Вижницької ЗОШ ім. Юрія Федьковича та навчальних закладів м. Чернівців: гімназії № 7, ліцею № 3, ДНЗ № 23, військово - спортивного ліцею - інтернату, ЗОШ № 24 ім. Ольги Кобилянської, Клубу юних техніків «Кварц».

- 12 просвітницько-профілактичних відеоролики для використання у роботі з учнями та батьками, подані працівниками психологічної служби Хотинського району.

Надсилаємо протокол засідання обласної експертної комісії (додається) та повідомляємо, що зазначені методики та програми розміщені на офіційних сайтах ДОНМС, ІППОЧО.

 

Директор Департаменту

освіти і науки, молоді та спорту                                                                М.Й.Бауер

 

Додаток: 

_Ekspertiza_2013_.doc [ b] (cкачувань: 33)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад