Главная > Листи / Децентралізація в освіті > Лист ДОН від 16.12.2015 № 01-31/3161

Лист ДОН від 16.12.2015 № 01-31/3161


18-12-2015, 12:01. Разместил: Anatoly
Керівникам органів управління
освітою, сім’єю, молоддю та спортом
райдержадміністрацій, міських рад
Про сприяння у проведенні реформування
системи місцевого самоврядування

Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, яка затверджена розпорядженням
Кабінету Міністрів України № 333 від 01.04. 2014 передбачено, що серед повноважень органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади є забезпечення управління закладами середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Відповідно до статті 9 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на місцеві державні адміністрації покладається організаційна підтримка та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад.
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації створено робочу групу з інформаційно-методичного супроводу реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень, до складу якої увійшли відповідальні працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, КУ «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області», відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад (наказ ДОН від 11.12.2015 № 548 «Про затвердження складу робочої групи з інформаційно-методичного супроводу реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень»).
У зв’язку із вищенаведеним просимо у межах компетенції вести інформаційно-просвітницьку роботу в умовах децентралізації державно-управлінських функцій, надавати необхідні консультації, експертну та методичну допомогу у формуванні об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.
 
Директор Департаменту                                     О. Палійчук

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад