Главная > Рішення колегії > Р І Ш Е Н Н Я колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації

Р І Ш Е Н Н Я колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації


28-11-2012, 11:28. Разместил: Moderator
Про програму реалізації державної політики з питань сім’ї,
дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків
у Чернівецькій області на 2013-2015 роки

Заслухавши і обговоривши інформацію заступника директора Департаменту – начальника управління сім'ї, молоді та з гендерних питань Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Довганича О.В. «Про програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Чернівецькій області на 2013-2015 роки», колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію «Про програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Чернівецькій області на 2013-2015 роки» взяти до відома.
2. Винести проект Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Чернівецькій області на 2013-2015 роки на колегію обласної державної адміністрації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Довганича О.В.

Голова колегії М. Бауер

За секретаря колегії М. Антонюк
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад