Главная > Рішення колегії > РІШЕННЯ колегії Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 21.03.2012 № 1/8

РІШЕННЯ колегії Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 21.03.2012 № 1/8


10-04-2012, 15:41. Разместил: Moderator
Про виконання рішення колегії
від 30.03.2011 №1/2
«Про стан та перспективи розвитку
дошкільної освіти області»


Заслухавши та обговоривши довідку про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 30.03.2011 № 1/2 «Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти області», колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про виконання рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 30.03.2011 № 1/2 «Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти області» взяти до відома.

2. Питання «Про стан та перспективи розвитку дошкільної освіти області» зняти з контролю як таке, що в основному, виконано.

3. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації:
3.1. Забезпечити у повному обсязі виконання Законів України «Про дошкільну освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу», Указу Президента України від 30.09.2010 №926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні».
3.2. Здійснювати систематичний контроль щодо забезпечення доступності до якісної дошкільної освіти дітей в дошкільних навчальних закладах області, удосконалення матеріально-технічної бази, покращення інтелектуально-кадрового потенціалу, створення належних умов безпеки життєдіяльності та охорони праці. Результати перевірок розглянути на сесіях, колегіях, нарадах з прийняттям конкретних рішень щодо покращення роботи закладів з різних питань.

4. Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області:
4.1. Розробити до 01.09.2012 наскрізну програму наступності в організації навчання дітей 5-річного віку та початкової школи.
4.2. Розробити до 01.05.2013 методичні рекомендації: «Організація моніторингу в дошкільному навчальному закладі», «Модель інноваційного простору дошкільної освіти в умовах реалізації програми «Я у Світі», «Сучасні форми роботи з педагогами ДНЗ».
4.3. Продовжити висвітлення на сторінках фахової періодики, інформаційному сайті матеріалів прогресивного педагогічного досвіду виховання дітей в умовах дошкільного навчального закладу.
4.4. Активізувати діяльність експериментальних майданчиків на базі Усть-Путильського дошкільного навчального закладу та Чернівецького приватного дошкільного закладу «Дзвіночок».
5. Відділам/управлінням освіти міських рад, районних державних адміністрацій:
5.1. Продовжити роботу щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів та груп, відновлення діяльності дошкільних закладів, закритих у попередні роки.
5.2. До 01.09.2012 забезпечити охоплення дітей дошкільним вихованням до 75%, обов’язковою дошкільною освітою дітей 5-річного віку – 100%.
5.3. Вжити заходів щодо поновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів, вивести з експлуатації застаріле обладнання.
5.4. Забезпечити укомплектування дошкільних навчальних закладів сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою, підключення до мережі Інтернет, відкриття сайтів.
5.5. Укомплектувати до 01.09.2012 дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси педагогічними і медичними посадами, передбаченими Типовими штатними нормативами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055.
5.6. Посилити контроль за організацією харчування та медичного обслуговування у дошкільних навчальних закладах.
5.7. Організувати проведення заходів, спрямованих на зниження захворюваності та забезпечення належного фізичного розвитку дітей дошкільного віку.
6. Відділам/управлінням освіти міських рад, районних державних адміністрацій, інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області інформацію про виконання рішення колегії надати Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 01.09.2012.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника начальника – начальника управління змісту навчання і виховання Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Тарангул Л.М.


Голова колегії М.Бауер

Секретар колегії Д.Марку

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад