Главная > Рішення колегії > Рішення колегії ГУОН ОДА 28.12.2010 №5/4

Рішення колегії ГУОН ОДА 28.12.2010 №5/4


29-12-2010, 14:37. Разместил: Moderator
Про стан профілактичної роботи
з попередження дитячого травматизму
в закладах освіти Заставнівського
та Новоселицького районів

Заслухавши і обговоривши довідку про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Заставнівського та Новоселицького районів, з метою збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці, навчання, враховуючи високий рівень травматизму за 2010 рік, а також для посилення контролю за виконанням вимог державних нормативних актів з безпеки життєдіяльності, колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Довідку про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Заставнівського та Новоселицького районів взяти до відома, що додається.

2. Начальникам відділів освіти Заставнівської та Новоселицької райдержадміністрацій:
2.1. До 30.03.2011 вжити додаткові заходи для виправлення зауважень виявлених у ході перевірки та про результати роботи поінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.
2.2. Притягнути до відповідальності керівників навчальних закладів в яких були виявлені порушення , що зазначені в довідці.

3. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, Новодністровської
міської ради, управлінь освіти Чернівецької міської ради та Кельменецької райдержадміністрації:
3.1. На виконання ст.15 Закону України «Про охорону праці» створити в навчальних закладах з чисельністю понад 50 працівників службу охорони праці та у навчальних закладах з чисельністю працівників менше 50, функції служби охорони праці покласти на відповідальну особу, яка має відповідну підготовку.
3.2. Забезпечити систематичний контроль за виконанням «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», інших законодавчих та нормативно-правових актів, наказів Головного управління освіти і науки з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
3.3. На виконання ст.19 Закону України «Про охорону праці» передбачити у 2010-2011 роках збільшення видатків (не менше 0,2 % від фонду заробітної плати), а також із залученням інших джерел фінансування не заборонених законодавством на проведення заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності для виконання двохсторонніх угод між адміністраціями та профспілковими комітетами закладів освіти.
3.4. Надавати достовірну інформацію про стан дитячого травматизму у квартальних та річних звітах, проводити порівняльний аналіз з статистичними даними районних лікарень.
3.5. Під час організації перевезення організованих груп дітей, завчасно (до 3 діб) повідомляти органи Державтоінспекції з обов’язковим наданням копій відповідних документів.
3.6. Забезпечити щорічне обговорення (з обов’язковою участю працівників Державтоінспекції) на серпневих педагогічних конференціях, семінарах, нарадах проблем щодо запобігання загибелі і травмування дітей в автопригодах з визначенням шляхів поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки під час дорожнього руху.
3.7. Спільно з відділами Державної автоінспекції, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій розробити заходи щодо підвищення рівня навчальної та позашкільної роботи з напрямку безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму.
3.8. Взяти на постійний контроль проходження навчання та щорічну перевірку знань з охорони праці працівників освіти, відповідно до Типового положення, затвердженого Комітетом по нагляду за охороною праці України 17.02.1999 №27.
3.9. Вирішити питання щодо виділення у відділах і управліннях освіти окремої штатної одиниці для спеціаліста з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
3.10. До 01.02.2011 року відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22.12.2005 №13/2-10 забезпечити навчальні заклади підпискою на Всеукраїнський журнал “Безпека життєдіяльності”.
3.11. До 20.05. 2011 року про виконання рішення колегії проінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації .

4.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова колегії, начальник Головного управління М.Бауер

Секретар колегії Д.Марку
5_4.doc [36.5 Kb] (cкачувань: 37)dovidka_5_4.doc [113.5 Kb] (cкачувань: 38)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад