» » » РІШЕННЯ колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації
Інформація
  • Переглядів: 1514
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-11-2012, 11:09
28-11-2012, 11:09

РІШЕННЯ колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації

Категорія: Нормативно-правова база / Рішення колегії

Про готовність закладів освіти області
до нового навчального року та
осінньо-зимового періоду 2012-2013 років

Заслухавши та обговоривши інформацію в.о. начальника комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Прінько С.І. щодо готовності закладів освіти області до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2012-2013 років, колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію в.о. начальника комунальної установи «Група моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області» Прінько С.І. «Про готовність закладів освіти області до нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2012-2013 років» взяти до уваги.
2. Начальникам управлінь освіти Чернівецької міської ради, Глибоцької, Кельменецької, Новоселицької, Сторожинецької райдержадміністрацій, відділів освіти райдержадміністрацій та відділу гуманітарної політики Новодністровської міської ради, директорам підвідомчих і професійно-технічних навчальних закладів:
2.1. Систематично розглядати стан готовності закладів освіти до осінньо-зимового періоду на засіданнях колегій та тематичних нарадах.
2.2. Забезпечити безперебійне функціонування шкільних котелень, теплових мереж, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж в опалювальний сезон, а також безпечну їх експлуатацію.
2.3. Тримати на постійному контролі загальний стан, експлуатацію, збереження котельного обладнання, інженерно-комунікаційних мереж, проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці операторів котелень, переукладання договорів з енергопостачальними підприємствами на споживання теплової енергії від централізованих мереж та природного газу для відомчих котелень.
2.4. Взяти під особистий контроль стан розрахунків за спожиті енергоносії (водо-, тепло-, електро-, газопостачання) та забезпечити в повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги, використовуючи для цього всі наявні джерела фінансування.
2.5. Стовідсотково забезпечити заклади освіти твердим паливом.
2.6. Вжити дієвих заходів щодо покращення санітарно-технічного стану приміщень закладів освіти для дотримання особистої гігієни учнями і працівниками та продовжити роботи щодо формування оптимальної мережі навчальних закладів, що відповідають сучасним потребам населення, зміцнення їх матеріальної бази.
2.7. Посилити контроль за виконанням вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці в закладах освіти. Особливу увагу звернути на електробезпеку, загальний стан електрогосподарства, трансформаторних підстанцій, протипожежний стан.
2.8. У випадках вимушеного припинення навчально-виховного процесу (пониження температури повітря, стихійне лихо, епідемічні захворювання тощо) терміново інформувати Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (упродовж години).
2.9. Вжити невідкладних заходів для ліквідації двозмінності у навчальних закладах області.
2.10. До 01.09.2013 забезпечити 100% облаштування пандусів біля навчальних закладах, які цього потребують.
2.11. Забезпечити:
2.11.1. Контроль за організацією повноцінного, безпечного і якісного харчування дітей, в тому числі щодо дотримання умов і термінів зберігання харчових продуктів, технології виготовлення страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоків, виконання норм харчування.
2.11.2. Інформування територіальних санепідемстанцій при отриманні на харчоблоки недоброякісної продовольчої сировини та харчових продуктів.
2.11.3. Контроль за дотриманням погодженого асортиментного переліку в шкільних буфетах згідно з постановою Головного державного санітарного лікаря України № 63 від 14.08.2001 та спільного наказу Міністерства освіти і науки України та МОЗ України № 620/563 від 15.08.2006 щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах.
2.11.4. Заклади освіти області в т.ч. харчоблоки, буфети, роздаткові водою гарантованої якості.
2.12. При формуванні бюджету на 2013 рік передбачити збільшення фінансування:
2.12.1. На безкоштовне гаряче харчування учнів початкових класів та учнів пільгової категорії у відповідності з нормативними документами.
2.12.2. На обладнання харчоблоків навчальних закладів згідно з вимогами холодильним, технологічним обладнанням; столовим та кухонним посудом; прибиральним інвентарем, миючими та дезінфікуючими засобами.
2.12.3. На проведення ремонтів та підготовку приміщень шкіл, навчально-виховних закладів та дошкільних навчальних закладів, їх матеріально-технічної бази, опалювального господарства до роботи в осінньо-зимовий період на 2013/2014 н.р.
2.12.4. На укомплектування закладів освіти необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння.
2.13. До 01.09.2013 стовідсотково облаштувати заклади освіти області внутрішніми вбиральнями.
2.14 . Забезпечити введення в штат загальноосвітніх навчальних закладів області посад середніх медичних працівників.
2.15. Організувати на батьківських зборах виступи працівників органів Держтехногенбезпеки з тематики «Запобігання травмуванню та загибелі дітей на пожежах».
2.16. Обладнати в загальноосвітніх, навчально-виховних та дошкільних закладах області куточки з тематики пожежної та техногенної безпеки, у тому числі направлених на попередження загибелі та травмування дітей.
2.17. Усунути виявлені недоліки, зазначені в актах прийому навчальних закладів до нового 2012/2013 навчального року та рекомендацій, записаних у візитаційні книги закладів.
3. Рекомендувати ректорам (директорам) вищих навчальних закладів:
3.1. Вжити заходів щодо недопущення відключення від централізованого тепло-, газо-, енергозабезпечення об’єктів навчального процесу, студентських гуртожитків, котелень;
3.2. Посилити контроль за забезпеченням надійної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж в осінньо-зимовий період;
3.3. Сприяти децентралізації опалення шляхом спорудження автономних міні котелень і використанню енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії;
3.4. Забезпечити цільове та раціональне використання коштів загального та спеціального фондів місцевого бюджету, першочергово спрямовуючи їх на проведення капітальних і поточних ремонтів будівель та приміщень навчально-житлового призначення, відомчого котельного господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту, зовнішніх інженерних мереж.
3.5. До 01.01.2013 отримати державні акти на право постійного користування земельними ділянками.
4. Заслухати у вересні 2013 року на черговому засіданні колегії Департаменту начальника відділу освіти Путильської райдержадміністрації Гребещикова В.О. щодо готовності котелень навчальних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період.
5. До 01.12.2012 завершити роботи щодо встановлення котла у Самушинському НВК Зставнівського району.
6. Відділу фахової освіти, ліцензування та атестації (Пономаренко О.М.), завідувачу сектору науки та координації діяльності вищих навчальних закладів (Павлюк М.Д.) спільно з Групою моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області (Прінько С.І.) тримати на постійному контролі функціонування закладів освіти області в осінньо-зимовий період 2012/2013 навчального року.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Тарангул Л.М.

Директор Департаменту
освіти і науки, молоді та
спорту облдержадміністрації М. Бауер

За секретаря колегії М. Антонюк


Додаток: dovidka-1.doc [ b] (cкачувань: 26)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше