» » » РІШЕННЯ колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011р. №4/4
Інформація
  • Переглядів: 2384
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-02-2012, 15:11
1-02-2012, 15:11

РІШЕННЯ колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 28.12.2011р. №4/4

Категорія: Нормативно-правова база / Рішення колегії

Про стан профілактичної роботи
з попередження дитячого травматизму
в закладах освіти Путильського району
та м. Чернівці

Заслухавши і обговоривши інформацію заступника начальника – начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації А.Ф. Швеця щодо профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Путильського району та м. Чернівці, з метою збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці, навчання, враховуючи високий рівень травматизму за 2011 рік, а також для посилення контролю за виконанням вимог державних нормативних актів з безпеки життєдіяльності, колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Путильського району та м.Чернівці взяти до уваги (інформаційно-аналітична довідка додається).

2. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради та відділу освіти Путильської райдержадміністрації:
2.1. До 30.03.2012 вжити додаткові заходи для виправлення зауважень виявлених у ході перевірки та про результати роботи проінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.

3. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, начальникам відділів освіти райдержадміністрацій та Новодністровської міської ради:
3.1. Згідно ст.19 Закону України «Про охорону праці» передбачити у 2010-2011 роках збільшення видатків (не менше 0,2 % від фонду заробітної плати), а також із залученням інших джерел фінансування не заборонених законодавством на проведення заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності для виконання двохсторонніх угод між адміністраціями та профспілковими комітетами закладів освіти.
3.2. Забезпечити систематичний контроль за виконанням «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», інших законодавчих та нормативно-правових актів, наказів, розпоряджень, інструкцій Головного управління освіти і науки з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
3.3. Згідно ст.15 Закону України «Про охорону праці» створити в навчальних закладах з чисельністю понад 50 працівників службу охорони праці. В навчальних закладах з чисельністю працівників менше 50, функції служби охорони праці покласти на відповідальну особу, яка має відповідну підготовку.
3.4. Забезпечити щорічне проходження учнями медичних оглядів та не допускати до занять з фізичного виховання дітей, які не надали довідку з медичного закладу про стан здоров’я.
3.5. Впорядкувати проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями, вихованцями та працівниками. Привести документацію з охорони праці у відповідність до вимог Державних нормативних актів.
3.6. При перевезенні організованих груп дітей, завчасно (до 3 діб) повідомляти органи Державтоінспекції з обов’язковим наданням копій відповідних документів.
3.7. Забезпечити щорічне обговорення (з обов’язковою участю працівників Державтоінспекції) на серпневих педагогічних конференціях, семінарах, нарадах питань щодо запобігання загибелі і травмування дітей з визначенням шляхів поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки під час канікул.
3.8. Посилити роботу щодо запобігання випадків дорожньо-транспортного травматизму. Координувати діяльність зацікавлених відділів Державної автоінспекції, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій щодо підвищення рівня навчальної та позашкільної роботи з напрямку безпеки життєдіяльності.
3.9. Взяти на постійний контроль щодо проходження навчання та щорічну перевірку знань з охорони праці працівників освіти, відповідно до Типового положення, затвердженого Комітетом по нагляду за охороною праці України (документ від 17.02.1999 №27).
3.10. Зобов’язати керівників навчальних закладів до 01.09.2012 року провести відповідну роботу щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки виявлених під час перевірок Державним пожежним наглядом в Чернівецькій області
3.11. До 01.03.2012 відповідно до рішення колегії МОН України від 22.12.2005 №13/2-10 забезпечити навчальні заклади підпискою на Всеукраїнський журнал “Безпека життєдіяльності”.
3.12. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Сторожинецької райдержадміністрації та відділу освіти Вижницької райдержадміністрації звернути увагу на необхідність посилення організаційної та методичної роботи щодо профілактики дитячого травматизму.
3.13.Про хід виконання рішення колегії проінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації до 20 травня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова колегії, начальник
Головного управління освіти і науки
облдержадміністрації М. Бауер

За секретаря колегії М. Антонюк

Додаток: putila-dovidka.docx [24.84 Kb] (cкачувань: 41) 2.doc [69 Kb] (cкачувань: 19)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше