» » » Проект рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації
Інформація
  • Переглядів: 2418
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2011, 15:00
23-12-2011, 15:00

Проект рішення колегії Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

Категорія: Нормативно-правова база / Рішення колегії

Проект

Про стан профілактичної роботи
з попередження дитячого травматизму
в закладах освіти Путильського району
та м. Чернівці

Заслухавши і обговоривши інформацію заступника начальника – начальника управління фахової освіти Головного управління освіти і науки облдержадміністрації А.Ф. Швеця щодо профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Путильського району та м. Чернівці, з метою збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці, навчання, враховуючи високий рівень травматизму за 2011 рік, а також для посилення контролю за виконанням вимог державних нормативних актів з безпеки життєдіяльності, колегія Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан профілактичної роботи з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Путильського району та м.Чернівці взяти до уваги (інформаційно-аналітична довідка додається).

2. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради та відділу освіти Путильської райдержадміністрації:
2.1. До 30.03.2012 вжити додаткові заходи для виправлення зауважень виявлених у ході перевірки та про результати роботи проінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.

3. Начальникам управління освіти Чернівецької міської ради, Кельменецької та Сторожинецької райдержадміністрацій, начальникам відділів освіти райдержадміністрацій та Новодністровської міської ради:
3.1. Згідно ст.19 Закону України «Про охорону праці» передбачити у 2010-2011 роках збільшення видатків (не менше 0,2 % від фонду заробітної плати), а також із залученням інших джерел фінансування не заборонених законодавством на проведення заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності для виконання двохсторонніх угод між адміністраціями та профспілковими комітетами закладів освіти.
3.2. Забезпечити систематичний контроль за виконанням «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», інших законодавчих та нормативно-правових актів, наказів, розпоряджень, інструкцій Головного управління освіти і науки з питань безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
3.3. Згідно ст.15 Закону України «Про охорону праці» створити в навчальних закладах з чисельністю понад 50 працівників службу охорони праці. В навчальних закладах з чисельністю працівників менше 50, функції служби охорони праці покласти на відповідальну особу, яка має відповідну підготовку.
3.4. Забезпечити щорічне проходження учнями медичних оглядів та не допускати до занять з фізичного виховання дітей, які не надали довідку з медичного закладу про стан здоров’я.
3.5. Впорядкувати проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями, вихованцями та працівниками. Привести документацію з охорони праці у відповідність до вимог Державних нормативних актів.
3.6. При перевезенні організованих груп дітей, завчасно (до 3 діб) повідомляти органи Державтоінспекції з обов’язковим наданням копій відповідних документів.
3.7. Забезпечити щорічне обговорення (з обов’язковою участю працівників Державтоінспекції) на серпневих педагогічних конференціях, семінарах, нарадах питань щодо запобігання загибелі і травмування дітей з визначенням шляхів поліпшення засвоєння учнями норм безпечної поведінки під час канікул.
3.8. Посилити роботу щодо запобігання випадків дорожньо-транспортного травматизму. Координувати діяльність зацікавлених відділів Державної автоінспекції, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій щодо підвищення рівня навчальної та позашкільної роботи з напрямку безпеки життєдіяльності.
3.9. Взяти на постійний контроль щодо проходження навчання та щорічну перевірку знань з охорони праці працівників освіти, відповідно до Типового положення, затвердженого Комітетом по нагляду за охороною праці України (документ від 17.02.1999 №27).
3.10. Зобов’язати керівників навчальних закладів до 01.09.2012 року провести відповідну роботу щодо усунення порушень вимог пожежної безпеки виявлених під час перевірок Державним пожежним наглядом в Чернівецькій області
3.11. До 01.03.2012 відповідно до рішення колегії МОН України від 22.12.2005 №13/2-10 забезпечити навчальні заклади підпискою на Всеукраїнський журнал “Безпека життєдіяльності”.
3.12. Про хід виконання рішення колегії проінформувати Головне управління освіти і науки облдержадміністрації до 20 травня 2012 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.


Голова колегії, начальник
Головного управління освіти і науки
облдержадміністрації М. Бауер


За секретаря колегії М. Антонюкскачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше