Главная > Вітання / Новини > Привітання директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера з Днем знань

Привітання директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера з Днем знань


1-09-2012, 10:27. Разместил: Moderator
Традиційно, 1 вересня, в Україні відзначається День знань.
День знань – особливе свято, свято учнів, учителів, батьків, свято кожного з нас!
Цей день завжди яскравий, емоційний, хвилюючий та неповторний, особливо в житті першокласників та випускників. Адже саме сьогодні перед нашими першокласниками відкриється світ нового і незнаного, незвіданого і прекрасного, а для випускників – дорога в майбутнє, а батьки та вчителі стануть вашими надійними помічниками під час перших кроків до самостійного життя.
Сьогодні, коли під синім вересневим небом лунає урочиста музика, щирі слова привітань наповнюють теплотою кожне серце, яке, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвоника в країну знань, адже знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Тому сьогодні ми з особливою вдячністю та теплотою складаємо подяку нашим учителям й викладачам за їх невтомну та неоціненну працю.
Дорогі учні, високоповажні учителі, вельмишановні батьки!
Щиро вітаю усіх вас з Днем знань, Святом 1 вересня!
Бажаю провести цей навчальний рік плідно та цікаво, у взаєморозумінні з учителями та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, здійснити бодай одну свою мрію, впевнено крокувати шляхом досягнення власної мети у житті. Успіхів Вам у новому навчальному році, приємних вражень, доброго здоров’я та благополуччя, творчих успіхів та насолоди від отриманих знань!


З повагою,
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
Чернівецької облдержадміністрації Михайло Бауерскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад