Главная > Вітання / ВНЗ Буковини / Стрічка > Читаємо вірші Юрія Федьковича

Читаємо вірші Юрія Федьковича


12-02-2018, 10:23. Разместил: Moderator
Слово Юрія Федьковича, великого українського письменника, романтика, захисника соціальних та національних інтересів свого народу, живе і нині. Прикладом цього є проведення щорічного поетичного конкурсу "Читаємо вірші Юрія Федьковича”, який відбувся 9 лютого 2018 року на базі районного методичного центру Глибоцької РДА  серед учнів закладів освіти району.
Завданням конкурсу є залучення учнівської молоді до вивчення літературної спадщини "Буковинського Кобзаря”, виховання почуття любові до Батьківщини, співпереживання за долю рідного народу. Приємно, що декламатори мали змогу добирати різні за динамікою і тематикою тексти – такий вибір допоміг учасникам краще розкрити себе.
Декламація та літературно-музичні композиції, театральні номери і акапельний спів – всі читці довели, що тут змагаються найкращі.
Однією з учасників конкурсу була учениця 6-го класу Валякузьминської ЗОШ I-II ступенів Тихон Маргарита. Учениця старанно та наполегливо готувалася, бо ж розуміла, що вірші Юрія Федьковича просто так читати не вдається: вони торкаються серця і пролинають крізь душу, і таким чином нагадують хто і звідки, українське коріння та піднімають наш дух.

"Поезії Юрія Федьковича дуже сподобалися мені. Вони мелодійні, перейняті глибокими почуттями, самобутні і безмежно щирі”, – ділиться Тихон Маргарита.

Читаючи поезію Юрія Федьковича «Пречиста діво, радуйся, Маріє!», учасниця вразила всіх присутніх.
 
Вітаємо Маргариту із почесним II місцем!
 
Читаємо вірші Юрія Федьковича


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад