Главная > Вітання / Слайдер > Вітаємо буковинців з Днем знань!

Вітаємо буковинців з Днем знань!


1-09-2016, 06:35. Разместил: Moderator

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

 

Щиро вітаємо вас із чудовим Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це не тільки початок чергового етапу навчання, а без перебільшення загальнодержавне свято. Воно глибоко родинне і хвилююче, воно трепетне і пам’ятне. Тисячі дітей вперше переступлять поріг школи і ввіллються у шкільну родину на довгі роки. Вчителі їх поведуть дорогами знань і відкриттів світу і самих себе.

Переконані, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти, і ми зможемо реалізувати плани покращення навчального процесу, які зовсім нещодавно презентовані Урядом. Та нам вже є чим пишатися! Особливо в останній рік нам вдалося оживити освітянську галузь Буковини, залучити чималі ресурси для покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів. Ми відкриваємо нові навчальні заклади, продовжуємо будувати, ремонтувати, оснащувати наші навчальні установи, тобто, інвестуємо у вихованця, учня,- в майбутнє України.

Дорогі освітяни, шановні вчителі!

Вершина успіху залежить не тільки від отримання відмінних знань, а від вміння їх правильно застосувати для користі суспільства, країни і ближньої людини. Саме від нас залежить, чи служіння Богу, ближньому, громаді, державі стане стимулом до навчання, самореалізації наших дітей та молоді і ключовою цінністю у їхній життєвій траєкторії.

Особливо вітаємо першокласників та першокурсників. Ви перебуваєте на початку шляху, який виведе на новий рівень життя. Ваше прагнення до пізнання, творче мислення та наполегливість у навчанні є запорукою гідного майбутнього життя.

Дорога освітянська родино! Бажаємо усім нам успішного навчального року, мирного неба, здоров’я, терпіння, мудрості, Божого благословіння у нелегкій справі «школення» високоосвічених, творчих особистостей, професіоналів, свідомих громадян – патріотів України.

 

 

З повагою:

Директор Департаменту                                                                              Голова профспілки працівників освіти 

Оксана Палійчук                                                                                      Володимир Дутчак


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад