» » » Підбито підсумки ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури
Інформація
  • Переглядів: 1298
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-03-2018, 16:51
28-03-2018, 16:51

Підбито підсумки ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури

Категорія: Вітання / Новини / Слайдер

Щоб досягти високих результатів, у душі кожної дитини потрібно запалити три вогники: перший - вогник обдарованості й таланту, другий – наполегливості та працьовитості, а третій  - вогник жаги знань. Саме такі вогники палають у  учасників  олімпіади, які гідно пройшли випробування, подолали шлях всіх етапів олімпіади і дістались до вершини Олімпу.
 
Сьогодні, 28 березня 2018 року, відбулося підведення підсумків фінального етапу IV Всеукраїнської олімпіади з  румунської мови та літератури та нагородження переможців.
 
Найкращим знавцем румунської мови та літератури стала Марія Косташ, учениця 10-го класу гімназії № 6 імені Олександра Доброго Чернівецької міської ради та отримала Диплом І ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури.

Дипломами ІІ ступеня нагороджено Кравчука Андрія, учня 11-го класу цієї ж гімназії та Костинян Адріяну, ученицю 9-го класу Карапчівського ліцею імені Міхая Емінеску Глибоцького району.
ІІІ міце посіли: учениця 9-го класу Йорданештської ЗОШ № 2 Глибоцького району Мороз Анна-Марія, учениця 10-го класу Карапчівського ліцею імені Міхая Емінеску Глибоцького району Єремко Крістіна та учениця 11 класу Середньоводянської ЗОШ Рахівської районної ради Закарпатської області Влад Елеонора.
 
« Мова – душа народу, вона в нас в житті і тоді, коли життя червону нитку виводить на полотні, а також тоді, коли кольори стають  темнішими,  мова нас з вами рятує. Мовою ми спілкуємось до Бога і просимо допомоги. Мова - це основа,  палітра вашого життєвого полотна і ця палітра залежить від того, які слова -хрестики  ви будете вишивати.  В будь-якому випадку ви вже вишили і там червоним кольором написано «Переможець олімпіади з румунської мови та літератури». Приємно підкреслити, що  переможці державного етапу отримають премії: І місце -  4  тис. грн., ІІ місце – 3 тис.  грн. і за ІІІ – 2 тис. грн. В цьому році такі премії отримають не тільки переможці, а і ті педагоги, які щоденною працею урочною і після уроків привели Вас до олімпу. Хай Бог нам всім дасть здоров’я; мудрості; сили вірити, надіятися, любити життя; любити свою мову, культуру, любити ближнього не залежно від національності, жити, славлячи Бога на користь ближньому. Слава Вам, дорогі олімпійці! Слава Україні!», - зазначила директор Департаменту освіти і науки.
Оксана Михайлівна нагородила переможців дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів; вручила всім олімпійцям дипломи  учасників  IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури, а також подяки всім тим, хто долучився до організації та зробив сьогодні таке свято.
 
Переглянути список переможців ви можете тут:Diplomi.docx [18.72 Kb] (cкачувань: 158)
 
З вітальним словом виступила Елеонора Молдаван, Генеральний консул Румунії в Чернівцях: «Вітаю Вас з Вашим досягненням. Бажаю, щоб Ваші олімпійські досягнення були оцінені правильно і привели до гарних знань і умінь у Вашому житті. З нашого боку ми будемо сприяти , щоб Ви мали можливість спілкуватися, навчатися та обмінюватися досвідом. Сьогодні ви продемонстрували, що ви любите, знаєте румунську мову, знаєте наших творців, поетів, письменників. Дякую та цілком підтримую, що до 2023 року олімпійці  будуть змагатися саме в Чернівцях». Також Генеральний консул вручила всім учасникам цінні подарунки та грошові премії.
 
Отримали учасники також подарунки від Чернівецького обласного товариства румунської культури ім. М.Емінеску (голова Василь Бику), громадської організації «Румунське товариство «Голгофа» (голова Ілля Попеску), громадської організації «Асоціація вчителів етнічних румун України» (голова Лілія Говорнян), грошові премії – від голови Ліги захисту прав людини Аркадія Опаіця.
 
 
Фотозвіт


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (17)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше