» » » Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студента
Інформація
  • Переглядів: 705
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-11-2017, 15:26
17-11-2017, 15:26

Урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня студента

Категорія: Вітання / Слайдер

Сьогодні, 17 листопада 2017 року, в Малій залі обласної державної адміністрації відбулися урочистості  з нагоди відзначення Міжнародного дня студента. 
У сьогоднішньому заході взяли участь: Ігор Богатирець, заступник голови обласної державної адміністрації; Микола Борець, керуючий справами обласної ради; Валерій Макаренко, начальник управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області;  керівники та студенти закладів вищої освіти.
Відкрила урочисте зібрання Оксана Михайлівна,  директор Департаменту освіти і науки, яка зазначила про історію походження свята, яка пов’язана з трагічними подіями.  «І в цю урочисту мить я бажаю вам,  дорогі студенти,   знаходити щось надихаюче в кожному дні, кожній хвилині, кожній годині. Адже саме від вас залежить,  яким буде ваш день - затишним і теплим, чи сірим і похмурим, сонячним і дзвінким, чи задушливим і занадто спекотним . Дивіться вперед з надією, назад з вдячністю, вгору з вірою, по сторонах з любов'ю! Зі святом Вас!», - привітала директор Департаменту.
З вітальним словом також виступили:  Валерій Макаренко, начальник управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області;  Степан Мельничук, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ; Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету;  Людмила Фесік, директор Чернівецького політехнічного коледжу.
З нагоди свята за відмінне навчання, активну участь у науковій, громадській діяльності 50 кращим  студентам оголошено подяки обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки – з наданням одноразової матеріальної допомоги та вручено грамоти Чернівецької  обласної ради.


Урочистості  з нагоди відзначення Міжнародного дня студента

Урочистості  з нагоди відзначення Міжнародного дня студента
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше