» » » Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді - 2017
Інформація
  • Переглядів: 814
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-10-2017, 18:19
12-10-2017, 18:19

Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді - 2017

Категорія: Вітання / Заклади позашкільної освіти області / Слайдер

Сьогодні, 12 жовтня,  у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися урочистості Посвяти в слухачі Буковинської малої академії наук учнівської молоді – 2017. У заході взяли участь Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Роман Петришин, перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Марія Тріска, директор Буковинської Малої академії наук учнівської молоді;  декани факультетів, керівники наукових відділень Буковинської Малої академії наук; викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  та Чернівецького державного медичного університету; представники закладів освіти області.
Відкрив урочистості  Роман Петришин, перший проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, який  передав вітання від Петра Фочука, Президента Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доктора хімічних наук, професора.
Також сьогодні на святі привітали з перемогою на конкурсі нових українських учителів Global Teacher Prise Ukraine Пауля Пшенічку, вчителя фізики та астрономії Чернівецького ліцею №1, викладача Буковинської Малої академії наук, побажавши нових звершень і здобутків.
З вітальним словом до слухачів Академії звернулася Оксана Палійчук:  «Життя - це не пошук себе. Життя - це створення себе! Вітаю вас  з тим,  що ви хочете досягнути якихось особливих вершин особистісного, професійного становлення , що ви бачите ці цілі і вправно до них ідете». Зокрема, Оксана Михайлівна підкреслила, що  вперше Буковинська Мала академія наук  отримала 6 перших місць. За хорошу результативність  10 переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  отримують  почесну стипендію Президента України.  А також, цього року всім переможцям олімпіад передбачено стипендії. « Ідіть до олімпу з молитвою та допомогою Божою!» - зазначила директор Департаменту та вручила Подяки Міністерства освіти і науки України та Національного центру «Мала академія наук України»  науковцям за багаторічну сумлінну працю і вагомий особистий внесок у розвиток обдарованої молоді .
Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з добрим напутнім словом та вручила посвідчення першокурсникам. 
На піднесеній ноті пролунав для першокурсників перший дзвінок  та гімн Буковинської Малої академії наук учнівської молоді як початок великих змін у їхньому житті.
Насамкінець за доброю українською традицією перед початком нової справи на шляху до знань нових слухачів Малої академії у добру путь благословив  отець Микола.
Успіхів та звершень вам у навчанні! Залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! 


Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді - 2017


Посвята в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді - 2017

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше