Інформація
  • Переглядів: 911
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2016, 06:35
1-09-2016, 06:35

Вітаємо буковинців з Днем знань!

Категорія: Вітання / Слайдер

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

 

Щиро вітаємо вас із чудовим Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це не тільки початок чергового етапу навчання, а без перебільшення загальнодержавне свято. Воно глибоко родинне і хвилююче, воно трепетне і пам’ятне. Тисячі дітей вперше переступлять поріг школи і ввіллються у шкільну родину на довгі роки. Вчителі їх поведуть дорогами знань і відкриттів світу і самих себе.

Переконані, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти, і ми зможемо реалізувати плани покращення навчального процесу, які зовсім нещодавно презентовані Урядом. Та нам вже є чим пишатися! Особливо в останній рік нам вдалося оживити освітянську галузь Буковини, залучити чималі ресурси для покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів. Ми відкриваємо нові навчальні заклади, продовжуємо будувати, ремонтувати, оснащувати наші навчальні установи, тобто, інвестуємо у вихованця, учня,- в майбутнє України.

Дорогі освітяни, шановні вчителі!

Вершина успіху залежить не тільки від отримання відмінних знань, а від вміння їх правильно застосувати для користі суспільства, країни і ближньої людини. Саме від нас залежить, чи служіння Богу, ближньому, громаді, державі стане стимулом до навчання, самореалізації наших дітей та молоді і ключовою цінністю у їхній життєвій траєкторії.

Особливо вітаємо першокласників та першокурсників. Ви перебуваєте на початку шляху, який виведе на новий рівень життя. Ваше прагнення до пізнання, творче мислення та наполегливість у навчанні є запорукою гідного майбутнього життя.

Дорога освітянська родино! Бажаємо усім нам успішного навчального року, мирного неба, здоров’я, терпіння, мудрості, Божого благословіння у нелегкій справі «школення» високоосвічених, творчих особистостей, професіоналів, свідомих громадян – патріотів України.

 

 

З повагою:

Директор Департаменту                                                                              Голова профспілки працівників освіти 

Оксана Палійчук                                                                                      Володимир Дутчак


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше