Інформація
  • Переглядів: 1020
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-05-2015, 12:42
29-05-2015, 12:42

Дорогі випускники!

Категорія: Вітання / Новини / Слайдер / Стрічка / Для учнів та студентів

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника. Ви пройшли стежиною безтурботного дитинства, яку прокладали для вас люблячі батьки та вчителі. Попереду – широкий простір дорослого життя, де кожен з вас прямуватиме своїм життєвим шляхом самостійно. Вірю у ваші сили й можливості, творчий та інтелектуальний потенціал і здатність його реалізувати. Переконана, що незалежно від обставин ваша громадянська позиція залишиться незмінною і кожен із вас у будь-якій справі, за будь-яких умов відстоюватиме державні інтереси, забезпечуватиме добробут нашої країни, буде справжнім патріотом, готовим, не роздумуючи, стати на захист своєї рідної держави.
Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів завжди починається з першого кроку. Дорогі випускники, у вас попереду багато маленьких і великих кроків, і незвіданих шляхів, нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки, приймати вагомі рішення.
Шановні випускники! Сьогодні ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які багато років поспіль озброювали вас знаннями, були вашими щирими друзями, наставниками і порадниками, гартували вашу силу духу й характер, дарували вам частинку свого тепла і душі. Ніколи не забувайте своїх вчителів, адже, відпускаючи вас у доросле життя, вони продовжують хвилюватися за ваше майбутнє, засмучуються через ваші невдачі і щиро радіють вашим успіхам. 
Бажаю вам, дорогі випускники, успішно скласти ЗНО і сміливо йти до своєї мрії, здобувати нові знання та підкорювати нові горизонти! Пам’ятайте, що саме від вас, молодого покоління, залежить майбутнє нашої незалежної України. Бажаю вам щасливої дороги у доросле життя і Божого благословіння на цьому шляху. 
З повагою директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше