» » » » Засідання районного методичного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» Вижницького району
Інформація
  • Переглядів: 841
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-11-2017, 10:27
24-11-2017, 10:27

Засідання районного методичного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» Вижницького району

Категорія: Захист Вітчизни та цивільна оборона / Вижниця

Виховання громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати назахист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, прагнути до фізичного вдосконалення, вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил – одне із основних завдань школи на сучасному етапі.
Саме тому 22 листопада 2017 року на базі Долішньошепітського НВК відбулося засідання районного методичного об’єднання викладачів предмета «Захист Вітчизни». Робота методоб’єднання розпочалася з візитки навчально-виховного комплексу, яку представила директор школи Баранюк Н.М. Наступним у плані роботи РМО було відвідування уроку на тему «Історія та сьогодення Збройних сил України», який провів Жебчук Д.М., викладач предмету «Захист Вітчизни» Долішньошепітського НВК. Дмитро Миколайович ознайомив учнів з історичними аспектами розвитку Збройних сил України, розвивав в учнів розуміння важливості існування дієздатного війська у державі, виховував любов до Батьківщини та вміння її обороняти, прививав любов до військової справи.
«Надання першої медичної допомоги»- майстер-клас, який провела вчитель медико-санітарної підготовки Жебчук Ніна Іванівна. Учениці 10-11 класів продемонстрували, як потрібно надавати допомогу потерпілим в надзвичайних ситуаціях.
Майстер-клас «Вирішення завдань на визначення прицілу та точки прицілювання» продемонстрував учасникам методичного об’єднання Коноплянко Юрій Борисович, методист науково-методичного центру виховної роботи ІППОЧО.
«Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004р., який був святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - цими словами розпочався загальношкільний виховний захід «Революція Гідності: як це було?». На святі були присутніми шепітчани-учасники АТО Дроняк В.Ю., Кордяк І.С., Семака П.І. Літературно-музичну композицію підготували заступник директора з виховної роботи Лазорик Валентина Георгіївна та педагог-організатор Гілюк Галина Іванівна.
В роботі районного методичного об’єднання взяли участь Шутак П.І., голова Вижницького районного осередку ТСОУ, Ковдриш В.Ф., завідуючий районним методичним кабінетом відділу освіти Вижницької РДА, Борсук О.Я., методист РМК.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше