Інформація
  • Переглядів: 358
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-10-2017, 10:32
23-10-2017, 10:32

Вчаться вчителі предмета «Захисти Вітчизни»

Категорія: Захист Вітчизни та цивільна оборона / Загальна середня освіта / Національно-патріотичне виховання

18 жовтня 2017 року на базі Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для вчителів предмета «Захист Вітчизни»  закладів освіти Герцаївського району. У роботі семінару взяли участь: Коноплянко Ю.Б., полковник запасу– методист НМЦ виховної роботи та позашкілля  Інституту післядипломної освіти області,   військовослужбовці Збройних Сил України, представники Герцаївського районного комісаріату Вялов  С. Л. та Куров А. В.
Планом роботи передбачалося проведення відкритих уроків, майстер-класу, показ виховного заходу, присвяченого Дню захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дню Українського козацтва.  
З привітальним словом до учасників заходу звернувся директор закладу освіти Лункашу В.Д., розповів  про досягнення закладу та плани на майбутне; від імені начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, учасника АТО, капітана запасу, Магаса О.М., побажав присутнім плідної праці на ниві виховання справжніх патріотів, свідомих українців патріотів своєї держави.
Урок в 11 класі « Організація та несення вартової служби» для юнаків підготував та провів вчитель Попа Г.М.,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, капітан запасу.
Для дівчат заняття з теми  «Травми. Види травм. Надання домедичної допомоги в секторі обстрілу та в секторі укриття» провела вчитель предмета «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань»),  вчитель вищої категорії Жар Г.К. 
З метою якісної підготовки учнів до виконання залікових стрільб з автомата методистом Інституту Коноплянком Ю.Б. проведено майстер-клас  щодо визначення правильності та одноманітності прицілювання  учнями.
Під час обговорення заходів учасники семінару відзначили, що уроки було проведено  згідно з календарно-тематичним плануванням та навчальним планом, складеними відповідно до навчальної програми. Урок, як основна організаційна форма предмета «Захист Вітчизни», починався з шикування, виконання Гімну України, перевірки готовності класу до уроку і тренування за тематикою уроку протягом 3-5 хв. На заняттях стосунки між учнями та вчителем, а також учнів між собою підтримувалися на зразок взаємовідносин між військовослужбовцями Збройних Сил України. Вчителі під час проведення уроків використовували мультимедійни засоби (презентації, тестуючі програми) загальнодержавний методично-інформаційний журнал «Оборонний вісник». 
Своє бачення проблеми військово-патріотичного виховання у закладах освіти висловив представник районного комісаріату Вялов  С. Л., а саме відмітив про особистий приклад вчителя предмета «Захист Вітчизни», стан його зовнішнього вигляду, знання предмета, методику викладання. 
Розбудова Української держави ставить на порядок денний надзвичайно важливе та невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі. Задля консолідації суспільства необхідно, з одного боку, враховувати полікультурність українського суспільства, з іншого – посилити патріотичний характер навчання та виховання.
Учнями та педагогами закладу була створена чудова патріотична програма, присвячена Дню захисника України, 75-й річниці створення Української Повстанської Армії та Дню Українського козацтва, де діти співали патріотичні пісні, прославляли Україну, шанували тих, хто боронив та боронить Україну  від ворогів. Святом дитячої творчості можна назвати чудове дійство, яке подарували учні школи.
Присутні отримали велике задоволення від побаченого та подякували учасникам заходу. Низкій уклін усім, хто був причетний до свята, хто вклав часточку своєї душі у дійство.
Наприкінці зі словами подяки виступив Вялов С.Л. – учасник АТО.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше