Інформація
  • Переглядів: 651
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2017, 13:14
13-10-2017, 13:14

Гра «Сокіл» («Джура») у Глибоцькому районі

Категорія: Захист Вітчизни та цивільна оборона / Національно-патріотичне виховання / Глибока

Вже традиційним стало напередодні відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва у районах та містах області проводити І (районний, мiський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») .
11 жовтня 2017 року у Глибоцькому районі на базі дитячого оздоровчого табору відбувся районний етап гри «Сокіл» («Джура»).
Перед початком гри учасники змагань взяли участь у відкритті пам’ятного хреста та обеліску членам Кам’янської роївки ОУН УПА.
Метою проведення гри було виховання юних патрiотiв України на засадах нацiональної гiдностi, високої самосвiдомостi та активної громадянської позицiї, здорового способу життя, духовно багатої та фiзично розвиненої особистостi.
Участь у змаганнях взяли рої 24 загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району. Учні шкіл змагалися у конкурсах «Візитка рою», «Відун», «Добре діло» та «Ватра», на туристськiй смузi перешкод, спортивного та туристського орiєнтування; стройовий впоряд – особиста пiдготовка та дiї в складi рою,  фiзична пiдготовка – підтягування на перекладині, згинання i розгинання рук в упорi, медична пiдготовка – надання долiкарської допомоги. На закінчення змагань усі учасники взяли участь у комбiнованій вiйськово-спортивній естафеті. Відмічається кропітка робота методиста  управління освіти Швеця Василя Григоровича щодо підготовки місць для змагань, організації суддівства, медичного забезпечення проведення заходу.
По закінченню змагань начальник управління освіти Барарюк Василь Іванович нагородив команди, які посіли призові місця та переможців на етапах. Переможцем змагань, другий рік поспіль стала команда Старововчанецького ліцею, яку готували до змагань вчитель предмета «Захист Вітчизни» (директор закладу) Чапля Д.П. та вчитель фізичної культури Боланюк П.І.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше