Інформація
  • Переглядів: 511
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-09-2017, 17:55
20-09-2017, 17:55

Вчителі удосконалюють свої знання з предмета «Захист Вітчизни»

Категорія: Захист Вітчизни та цивільна оборона / Новини

Курси вчителів предмета «Захист Вітчизни» проводяться раз на п’ять років і завдання, які ставить перед собою методист з даного предмета – надати слухачам знання не тільки з фахової майстерності, а й з таких тем, як реформа освіти в Україні, вимоги до дотримання трудового законодавства керівниками освітніх закладів, створенню сучасної навчально-матеріальної бази. Упродовж курсів заплановано  письмові контрольні роботи, іспити-тести, індивідуальні творчі проекти, педагогічна, аудиторна практика, що вимагає від слухачів курсів застосовування сучасних методів підходу до викладання предмета.
З метою ефективності використання інтерактивних методів навчання, збільшення кругозору сучасного вчителя, вчителя-новатора Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області запропоновано практичні заняття провести у закладах та установах міста: на кафедрі військової підготовки Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, Чернівецької ЗОШ №4 I-III cт. Чернівецької міської ради. 
Так, 19 вересня 2017 року за сприянням директора Чернівецької ЗОШ №4 I-III cт. Чернівецької міської ради Тивоняк І.Я. відбулася педагогічна практика для слухачів курсів, яку провів вчитель предмета «Захист Вітчизни» підполковник в відставці Чміль М.П. Директор закладу розповів вчителям про історію створення навчального комплексу з допризовної підготовки, поділився планами на майбутнє. Якісно та організовано пройшли заняття на навчальних місцях, де слухачі курсів мали можливість отримати практичні навички у виконанні нормативів з розбирання-збирання автомата, спорядження магазину набоями, виконати стрільбу з пневматичної гвинтівки. Кожен слухач курсів отримав оцінку на навчальних місцях, мав можливість самостійно оцінити свої фахові здобутки, поділитися отриманими враженнями.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (102)
Листопад 2018 (243)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше