Інформація
  • Переглядів: 771
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-04-2017, 18:18
28-04-2017, 18:18

Cтрільби чернівецьких школярів

Категорія: Захист Вітчизни та цивільна оборона / Стрічка / Загальноосвітні навчальні заклади

На виконання навчальної Програми «Захист Вітчизни», у відповідності до законодавчих актів України, розпорядчих документів Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької міської ради у загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулися військово-польові збори, логічним завершенням яких стали залікові стрільби з автомата Калашнікова.

25 квітня поточного року, з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернівці, були проведені стрільби з автомата Калашнікова бойовими набоями на загальновійськовому стрільбищі «Прибан» військової частини, що розташоване біля м. Сторожинець.

Кожний юнак виконував першу навчальну вправу зі стрільби з АКС бойовими набоями. Стрільби пройшли без зауважень на високому методичному рівні із дотриманням правил та мір безпеки.

Вперше за останні десяток років випускникам ЗОШ була надана можливість відчути у руках бойову зброю та вражати з неї мішені на військовому полігоні. Кожний юнак на практиці спробував що таке бойова зброя та навчився користуватися нею.

Крім того, протягом перебування на військовому полігоні, учні мали змогу практично потренуватися у збиранні-розбиранні бойового АКС, підготовки до бою та порядку ведення стрільби з АКС лежачи. Ознайомились зі зразками озброєння, що використовують підрозділи Збройних Сил України під час проведення АТО на сході країни.

Все це дає змогу молодому поколінню відчути впевненість у своїх силах та здатності у майбутньому, при необхідності, із зброєю у руках захистити свою Вітчизну від зовнішньої агресії, відчути себе частиною нації, яка прагне будувати свою, незалежну ні від кого, державу.

Проведення стрільб з автомата Калашнікова бойовими набоями стала частиною патріотичного виховання молоді і яскравим підтвердженням щодо виконання дворічної навчальної Програми «Захист Вітчизни».

Це стало можливим завдяки наполегливості та організаторським здібностям відповідальних працівників обласної державної адміністрації та міської ради у тісній співпраці із Чернівецьким обласним та міським військовими комісаріатами, за що учні випускних класів та вчитель предмету «Захист Вітчизни» щиро вдячні!

Cтрільби чернівецьких школярів

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше