» » » » Методичні рекомендації щодо проведення освітньо-виховних заходів області, присвячених 60- річчю від Дня народження Назарія Яремчука
Інформація
  • Переглядів: 962
  • Автор: admin1
  • Дата: 16-11-2011, 15:00
16-11-2011, 15:00

Методичні рекомендації щодо проведення освітньо-виховних заходів області, присвячених 60- річчю від Дня народження Назарія Яремчука

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Виховна робота мв

Згідно вищесказаного рекомендуємо:

1.Провести літературно-музичні вечори: «Він живе у вічності», «Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну», «Він, як пісня, завжди буде поміж нас».
Заступники директорів виховної роботи, методисти з виховної роботи РМК, класні керівники, вчителі українознавства, музичного мистецтва.

2.Провести конкурс на краще виконання пісень композиторів В. Івасюка, П. Дворського, Л. Дудківського, Т. Петриненка, М. Мозгового, І. Поклада, які виконував Назарій Яремчук.
Заступники директорів з виховної роботи, методисти з виховної роботи, методисти з виховної роботи РМК, вчителі музичного мистецтва, українознавства

3.Провести тематичні уроки: «Зоря його горіла людям», «Хай пам’ять про нього буде вічною», «Співак вірно служив пісенній музі», «Назарій пропагував лише українську пісню», «Як він любив свій край!», «Усе треба робити від чистого серця», «Любіть Україну, як любив її Назарій Яремчук».
Вчителі музичного мистецтва, українознавства, української мови та літератури

4. Провести конкурси на краще читання віршів про Назарія Яремчука таких поетів: Андрія Демиденка, Степана Галябарди, Георгія Шевченка, Степана Кириляка та інших.
Вчителі української мови та літератури, українознавства

5.Підготувати письмові роботи учнів, студентів на теми: «Пісню не забути, що цвіте від рути», «Я на світі прожив, наче спалах зорі на світанні», «Він як пісня, завжди буде поміж нас», «Назарова криниця. Пісня «Родина» –пісенний національний символ України».
Вчителі української мови та літератури, українознавства

6. Обговорити книги: «Поклич пісні до мого серця…Щоденники, вірші, спогади», упорядник – Дарина Яремчук, «Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну», упорядник – Вижницьке районне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка», «Назарій Яремчук. Я піснею вернуся до життя», автор Ярослава Василівна Кибич.
Вчителі української мови та літератури, українознавства, музики, бібліотекарі

7. Організувати висвітлення вшанування творчості, присвячене 60-річчю від Дня народження лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка та Міжнародного конкурсу «Братиславська Ліра», народного артиста України Назарія Яремчука в пресі, радіо, телебаченні.
Вчителі українознавства, музичного мистецтва, української мови і літератури

8. Організувати екскурсії на Алею Слави м. Чернівці, до пам’ятника на Центральному кладовищі, в кімнату-музей Вижницької школи-інтернат Імені Назарія Яремчука та до хати-музею у рідному селі Назарія Яремчука.
Вчителі музичного мистецтва, українознавства, української мови та літератури

9. Переглянути фільми «Це дерево дивне й по втраті не в’яне» та інші.
Класні керівники, вчителі українознавства, української мови і літератури, музичного мистецтва

10. Провести презентацію книги Василя Джурана «Назарій Яремчук» (спогади сучасників).
Вчителі музичного мистецтва, українознавства, української мови та літератури
Т. А. Мінченко, методист українознавства ІППОЧО
Л. Р. Равлюк, методист музики та музичного мистецтва ІППОЧО
О. П. Осовська, методист виховної роботи ІППОЧО
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Август 2017 (44)
Июль 2017 (70)
Июнь 2017 (165)
Май 2017 (284)
Апрель 2017 (288)
Март 2017 (364)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ