Інформація
  • Переглядів: 289
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-06-2019, 10:24
11-06-2019, 10:24

Хронологія подій російсько-української війни

Категорія: Виховна робота мв / Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання є одним із пріоритетних напрямків діяльності держави та суспільства щодо розвитку національної свідомості, в тому числі готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України. 

У 2014 році розпочалась нова тривожна сторінка історії України. Агресія Російської Федерації відібрала Крим, а згодом з гуркотом гармат та свистом куль пролилась кров на Сході України. 

Задовго до окупації Автономної Республіки Крим Росія створила на півострові потужну агентурну мережу, готову у будь-який час дестабілізувати суспільно-політичну обстановку. Збройна агресія Російської Федерації проти України стала черговим кроком давно спланованої та організованої антиукраїнської гібридної війни.

Антиукраїнські виступи на Сході та Півдні України в березні–квітні 2014 року були інспіровані російськими спецслужбами, які завчасно направили в Україну співробітників спецслужб, диверсантів, професійних провокаторів. Вони рекрутували та озброювали людей із сумнівною репутацією, частину корумпованих співробітників правоохоронних органів, безробітну молодь, найманців з Росії та інших країн. На їх основі були сформовані незаконні збройні формування, які силою захоплювали адміністративні приміщення, знищували українську символіку, влаштовували збройні напади на військові об’єкти.
Таким чином в Україні була розгорнена антитерористична операція, яка згодом стала операцією об’єднаних сил. 

Україні важко протистояти Росії в «гібридній війні», адже противник має амбітні плани і задіяв значні ресурси. Проте ми мусимо навчитися протидіяти "гібридним” викликам. Один із кроків до успіху – перемога над російськими агресорами на "історичному фронті”. Саме тому науково-дослідний центр воєнної історії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розробив інформаційно-довідкові матеріали щодо хронології подій 2014–2019 років, які відбувалися в Автономній Республіці Крим та під час проведення антитерористичної операції / операції об’єднаних сил на Сході України.

Використання даного контенту у виховній роботі закладу освіти під час організації освітнього процесу значно полегшить виконання завдань стратегії національно-патріотичного виховання, в тому числі формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за утвердження суверенітету власної держави.

mater_ali_dlya_MON_2_f_n_10.04.doc [220 Kb] (cкачувань: 3)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше