Інформація
  • Переглядів: 2249
  • Автор: instytut
  • Дата: 15-05-2014, 09:24
15-05-2014, 09:24

Виховуємо патріотів

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Виховна робота мв

Метою Програми патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України (Наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України № 1453 /716 /997) є утвердження в Україні патріотизму, посилення моральної складової в загальній системі формування у молоді національної гідності, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків, особистісних рис громадянина Української держави, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, набуття соціального досвіду, фізичної досконалості, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури, розвиток психологічних і професійних якостей.

Патріотичне виховання - процес цілеспрямованого, систематичного, організованого та планомірного впливу на свідомість і поведінку молоді щодо формування почуття любові до Батьківщини через виховання високих громадянських, моральних, психологічних, професійних і фізичних якостей, необхідних для реалізації інтелектуального та творчого потенціалу особистості в інтересах всебічного розвитку суспільства, забезпечення безумовної готовності до захисту Вітчизни.

В рамках роботи курсів підвищення кваліфікації, заступники директорів шкіл з виховної роботи мали змогу ознайомитися з досвідом роботи педагогічного та учнівського колективу Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. імені В.Орлецького Кіцманського району щодо упровадження Програми патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України.

Слухачам курсів було представлено Марією Михайлівною Івасюк та лідерами учнівського самоврядування виховний захід - зустріч-спомин «Вшанування Героїв Небесної Сотні», які «були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче, що мали, — життя своє. За нас віддали. Аби ми жили. Долюбили за них їхніх дітей, доспівали пісень колискових, потурбувалися про їх дружин та батьків.» Згадали героїв… Ангелів в терновому вінку, Творчих ангелів, Юних ангелів, Галицьких ангелів …

«Сотня Небесна» хай в небо злетить,

Лиш у молитві ти стань на коліна,

Свічка скорботи у душах горить...

Встань Україно!

Сценарій заходу рекомендовано до використання в позакласній роботі ЗНЗ області.

Dokument-Microsoft-Word.docx [39.91 Kb] (cкачувань: 839)

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2018 (48)
Листопад 2018 (244)
Жовтень 2018 (175)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)
Липень 2018 (106)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше