Главная > українська мова та література / Віртуальна школа > Стартувала віртуальна школа

Стартувала віртуальна школа


1-11-2017, 11:42. Разместил: Moderator
Вивчення української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти України – це формування національно свідомої, духовно-багатої мовної особистості, яка володіє вміннями і навичками вільно, комунікативно виправдано користуватися засобами української мови, утверджувати її статус як рідної і державної.
Пріоритетним завданням на сучасному етапі функціонування освіти визнано створення умов для розвитку і самореалізації особистості кожного учня, формування покоління, здатного навчатися протягом усього життя.
Сьогодні, 31 жовтня 2017 року, у справжній осінній день, на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області у новому навчальному році стартувало перше онлайн-заняття з української мови на тему «Способи відтворення чужомовного мовлення». Урок провела Оксана Іванівна Остапюк, учитель української мови і літератури Кіцманської районної гімназії.
Основна мета цього уроку – поглиблення й систематизація знання учнів щодо написання слів іншомовного походження; формування вміння розпізнавати орфограму й обґрунтовувати її за допомогою правил; розвивання пам’яті, усного мовлення, логічного мислення; виховання любові до рідної мови – реалізована учителем у повному обсязі.
Спершу Оксана Іванівна ознайомила присутніх з цьогорічними вимогами при складанні зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.
Згодом педагог детально пояснила значення прямої та непрямої мови, діалогу, цитат. Було наведено доцільні приклади та особливості під час їх написання. 
На онлайн-уроці були цікаві вправи і завдання для самоконтролю, взяті з ЗНО попередніх років. 
Обрана сьогодні тема для обговорення на засіданні віртуальної школи – актуальна і для учнів, і для учителів-філологів, які бажають урізноманітнити своє заняття, адже онлайн-тренінг був дуже продуктивним. Це підтвердили активні учасники, які швидко й правильно розв’язували цікаві завдання. 
Щиро дякуємо за інтерес до української мови! Сподіваємося, що ні в кого не буде складнощів зі способами відтворення чужого мовлення під час зовнішнього незалежного оцінювання, і всі знайдуть відповіді на свої запитання!  скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад