Інформація
  • Переглядів: 868
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-11-2017, 17:33
13-11-2017, 17:33

«Краща мова єднання – це українська!»

Категорія: українська мова та література / Інтернатні заклади / Національно-патріотичне виховання / Хотин

Під таким девізом з 06  по 13 листопада в КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2»  проходив Тиждень української мови та літератури  «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить». Мета заходу: донести до учнів красу і багатство рідної мови;  розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; сприяти самореалізації кожного учасника, задіяного у програмі тижня; розвитку інтересу до творів з української   літератури
Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.  
Розпочався тиждень лінійкою, присвяченою Дню української писемності та мови «О слово рідне, хто без тебе я?», у якій брали участь учні 1-9 класів (06.11).
Бібліотекарем школи  Казанцевою Ю.М. була представлена тематична книжкова виставка «У слові – подих вічності».
Класними керівниками та вихователями проведено інформаційні хвилинки, бесіди, години спілкування на теми: «Чистота мови – чистота душі», «За Україну, за її мову!..», а також виставку-конкурс на кращий зошит з української мови та мовознавчі диктанти (1-4 класи) (07.11).
Надзвичайно цікаво та захоплююче пройшов літературно-мовний КВК «Любіть Україну і мову її солов’їну», який підготували учителі української мови та літератури Проценко Т.В. та Здолини А.П. Участь у ньому брали учні 5-го та 6-го класів (08.11). Змагання команд  нагадували цікаву гру. Своїх товаришів підтримували юні глядачі – учні школи та педагоги школи. Гра закінчилася нічиєю. Учасники обох команд та вболівальники залишилися задоволеними, адже захід був пізнавальним і  веселим.
Вихователь 3 класу Тарнавська І.Я. разом із своїми вихованцями підготували усний журнал «Дзвенить струмочком рідна мова», метою якого було виховання любові до рідної землі, до рідної мови, до  її носія - українського народу, до народних традицій, пісень та обрядів (09.11).
Цього ж дня учні 5-9 класів долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Педагог – організатор  Шаміс М.Л.  провела  відеоурок «Від Нестора-Літописця до XXI століття…», метою якого було ознайомлення учнів з   цікавими  фактами  з життя видатного давньоруського письменника –   літописця Нестора;   з історією виникнення письма та історією  святкування  Дня української писемності та мови. 
Учителями української мови Гураль Л.С., Здолини А.П., Проценко Т.В.  організовано конкурс сенканів про мову «Слово до слова – зложиться мова» та виставку малюнків до улюблених українських казок (1-4 класи)  (10.11).
13.11 відбулось урочисте закриття Тижня української мови  та літератури «Вертайся, рідна мово, у серце народу, у душу Вкраїни». 
Переможці та активні учасники Тижня були отримали подарунки. 
Слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.«Краща мова єднання – це українська!»

«Краща мова єднання – це українська!»
«Краща мова єднання – це українська!»

«Краща мова єднання – це українська!»

«Краща мова єднання – це українська!»

«Краща мова єднання – це українська!»

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше