Главная > Психологія > Просвітницько-профілактична програма тренінгових занять «Не смійся з мене»

Просвітницько-профілактична програма тренінгових занять «Не смійся з мене»


25-09-2018, 11:46. Разместил: Moderator
Одним із важливих пріоритетів освітнього процесу в Новій українській школі є створення соціально безпечного простору шляхом формування в учнів вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, мобінгу, надавати допомогу собі та іншим. 
Для організаційно-методичного забезпечення викладання факультативних курсів та посилення превентивної роботи із запобігання виникнення конфліктних ситуацій в системі освіти,  НМЦППСР  рекомендує просвітницько-профілактичну програму   «Не смійся з мене» (Схвалено науково-методичною Комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.  Протокол №3 від 03.12.2014 р. (лист № 14.1/12 – Г – 744 від 26.05.2014 р.).
Програма тренінгових занять «Не смійся з мене» призначена для дітей підліткового та юнацького віку.  В основу методології тренінгових занять програми покладено когнітивно-поведінковий підхід. Метою програми тренінгових занять «Не смійся з мене» є профілактика та корекція не толерантної, агресивної, насильницької поведінки, створення атмосфери уваги, співчуття і співпраці у закладах освіти.
 
Для практичного використання соціальним педагогам, практичним психологам та класним керівникам.
 
Posibnik__Ne_smiysya_z_mene__Final_na_versiya_2014.pdf [3.1 Mb] (cкачувань: 220)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад