» » » » Проективна методика «Вулкан» для діагностики та корекції емоційної сфери дітей віком від 6 років та підлітків
Інформація
  • Переглядів: 122
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-11-2019, 17:16
6-11-2019, 17:16

Проективна методика «Вулкан» для діагностики та корекції емоційної сфери дітей віком від 6 років та підлітків

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Психологія

В сучасному житті досить часто людина стикається із забороною на прояв негативних емоцій. Це пов’язано із соціокультурними кодами, певними стереотипами у вихованні і закріпленими в суспільстві поведінковими нормами. Заборонити собі переживання негативних емоцій – це, по суті, не визнавати певну частину життя. У всьому є сенс у певний час і за певних обставин, тому налаштуватися лише на позитив не зовсім виходить і не зовсім правильно. Тож не треба боятися негативних емоцій, якщо вони справді є.  Але, потрібно навчитися приймати їх і виявляти «екологічно», без шкоди для себе й інших.
 
Методика «Вулкан» - одна з найбільш цікавих та маловідомих проективних малюнкових методик в роботі практичного психолога. Ця методика допомагає дітям аналізувати, розуміти і керувати злістю та агресією. Основне завдання в роботі зі злістю - полягає в допомозі проаналізувати процес її виникнення і навчити контролювати її прояви.
Тому, фахівці НМЦ ППСР рекомендують для практичного застосування проективну методику «Вулкан» для діагностики та корекції емоційної сфери дітей віком від 6 років та підлітків (автори Олександра Фокіна та Ірина Млодик) подану Колотило Я. В., практичним   психологом Чернівецького індустріального коледжу, спеціалістом першої категорії,  викладачем  ЦДН «Чернівецький інститут» ПрАТ «ВНЗ «МАУП», та схвалену до використання обласною Експертною комісією методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО.
 
Proektivna-metodika-Vulkan-Kolotilo-Ya.V.docx [91.82 Kb] (cкачувань: 22)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше