» » » » Формування емоційної стабільності та розвиток навичок керування емоційними станами
Інформація
  • Переглядів: 337
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 8-05-2019, 13:28
8-05-2019, 13:28

Формування емоційної стабільності та розвиток навичок керування емоційними станами

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Психологія

Під час навчання в школі чи позашкільному закладі діти переживають підлітковий період та підліткову кризу, які характеризуються підвищеною емоційністю. Саме тому особливого значення набуває вміння дітей розуміти свої переживання та володіти навичками керування ними. Емоційна (психологічна) стабільність – властивість особистості, яка дозволяє протистояти дезорганізуючому впливу емоцій, зберігати здатність до саморегуляції, самокерування в екстремальних умовах і є основною передумовою формування психічної надійності.
Програма тренінгу для учнів «Формування емоційної стабільності та розвиток навичок керування емоційними станами» (Автор: Пашкова О.С., практичний психолог ЗОШ №11, м. Чернівці) розроблена з урахуванням умов формування емоційної стабільності, тому дає змогу не лише допомогти дітям в оволодінні навичками керування власними емоційними станами, але й усвідомити свої особистісні особливості; розвинути лідерські якості; сприяє розвитку навичок ефективного розв’язання конфліктних ситуацій; формуванню згуртованості; розширює та поглиблює мотивацію до занять спортом; сприяє формуванню навичок формулювання та досягнення цілей тощо.
Програма є ефективною при психологічній підготовці учнів старших класів до ЗНО; в роботі з учнями групи ризику; під час переживання дітьми підліткової кризи, а також при підготовці до тематичних тренінгів та годин спілкування в ЗЗСО. 
Дана програма посіла почесне ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми», категорії «Практичні психологи» (Наказ ДОН від від 28 січня 2019 р. №39). 
 
ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ ДЛЯ УЧНІВ «ФОРМУВАННЯ ЕМОЦІЙНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА РОЗВИТОК НАВИЧОК КЕРУВАННЯ ЕМОЦІЙНИМИ СТАНАМИ» додається: Formuvannya_emociynoi_stabil_nosti.doc [361 Kb] (cкачувань: 46)
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (97)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше