Error: Incorrect password!
Культура добросусідства » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
Інформація
  • Переглядів: 1017
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-11-2017, 11:49
1-11-2017, 11:49

Культура добросусідства

Категорія: Початкові класи / ІППОЧО / Розвивальне навчання

30 жовтня 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області стартував авторський методичний семінар-тренінг для вчителів початкових класів, які впроваджують програму курсу «Культура добросусідства». Семінар проводитиметься впродовж тижня з метою розвитку гуманітарної освіти, діалогу й толерантності серед дітей та дорослих, а також міжрегіонального співробітництва і формування громадянської ідентичності дітей та молоді, враховуючи рекомендації експертів Офісу Верховного комісару ОБСЄ у справах національних меншин.
У перші два дні семінару-тренінгу учасники мали змогу пройти вхідну діагностику, побачити презентацію курсу «Культура добросусідства», обговорити актуальність, особливості,  структуру, інтегративний характер курсу. Маргарита Анатоліївна Араджионі, керівник групи розробників спецкурсу «Культура добросусідства», порушила питання формування соціальної компетентності учнів. 
Викладачі та сертифіковані тренерки спецкурсу «Культура добросусідства» в початковій школі Лариса Олександрівна Оксентіюк та Людмила Іванівна Сєдих провели комунікативний тренінг «Вітаємо сусідів їхніми рідними мовами», вправи якого були спрямовані на згуртування колективу, розвиток навичок самопрезентації та конструктивної взаємодії.
Також учасники семінару дізналися про особливості залучення батьківського колективу до роботи за курсом «Культура добросусідства». Було обговорено особливості роботи з дорослими під час проведення батьківських зборів та інших позакласних заходів.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!