Інформація
  • Переглядів: 4676
  • Автор: admin1
  • Дата: 11-11-2011, 15:08
11-11-2011, 15:08

«Безпека на дорозі – безпека життя»

Категорія: Навігація / Скриня педагогічних думок / Початкові класи

Учасники школи удосконалення педагогічної майстерності мали змогу від-відати відкриті уроки в 2, 3 та 4 класах.

У 2 класі вчитель Ченчик В.О. провела урок на тему «Руху правила єдині, знати учні їх повинні», застосовуючи ігрові форми: гра «Увага», гра «Утвори пі-шохідний перехід».

Дубчак Т.В. провела урок у 3 класі на тему «Безпека на дорозі – безпека жит-тя», де учні показали хороші знання з правил дорожнього руху, знання дорожних знаків.

Темою уроку, проведеного в 4 класі є «Дотримання правил дорожнього руху – безпека вашого життя». Уміло створила в класі атмосферу добра і краси класо-вод Олійник З.О. на протязі уроку діти не просто насичувалися знаннями, а роби-ли для себе якісь висновки, відкриття. Урок – нестандартний, був проведений в іг-ровій формі. Учні вчилися водити автомобіль, керувати пішоходами та транспор-том, як автоінспектор, відгадували кросворди, грали в ігри.

Створювалися ситуації спілкування, які дозволяли кожному учневі виявити
ініціативу, самостійність, розкрити свої здібності.

Практичним психологом Корчак О.О. була проведена ділова гра «Особливо-сті роботи вчителів початкових класів з творчо-здібними та обдарованими діть-ми», яка була спрямована на формування вмінь визначати, розвивати, підтримува-ти обдарованих дітей, визначати типові труднощі у складанні програм для обдаро-ваних дітей.

За допомогою запропонованих вправ вчителі початкових класів навчилися моделювати особистість ідеального обдарованого учня, розуміти емоційний світ дитини, її почуття в залежності від можливих ситуацій в шкільному житті, ство-рювати програми залучення обдарованих дітей в окремі секції та гуртки.
Вчителі з охотою виконували запропоновані вправи та ділилися своїми вра-женнями від участі в діловій грі.

Про «Абетку безпеки» розповіла учням 1 – 3 класів вихователь групи про-довжиного дня Годнюк Н.М. Виховний захід провела дуже цікаво і насичено. ви-ступали казкові герої, діти приймали участь в інсценізаціях дорожніх пригодах.

Діти відгадували загадки, розказували техніку безпеки з електроприладами, як поводитись з газовими приладами, вивчили номера телефонів відповідних служб.

Заключним словом виступила директора школи Сіногач Н.Л., яка оцінила проведені уроки вчителів і виховний захід. Діткам ще раз наголосила, щоб всі до-тримувались правил дорожнього руху, а також дотримування техніки безпеки з електроприладами, газом, вогнем.


azbuka-bezpeki.doc [7.03 Mb] (cкачувань: 171)
bezpeka-na-dorozi.-3-klas.doc [1.51 Mb] (cкачувань: 206)
osnovi-zdorovya.doc [3.51 Mb] (cкачувань: 85)
urok-osnovi-zdorovya-2-klas.doc [2.35 Mb] (cкачувань: 90)скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше