» » » » Навчальний семінар для вчителів початкових класів Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 1182
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-11-2017, 15:32
2-11-2017, 15:32

Навчальний семінар для вчителів початкових класів Чернівецької області

Категорія: Початкові класи / Розвивальне навчання

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбувається навчальний семінар для вчителів початкових класів Чернівецької області, які з 1-го вересня 2017 р. впроваджують систему розвивального навчання за темою «Психологія і типологія уроків у розвивальному навчанні».
Втілення ідеї розвивального навчання педагогами школи у сучасній педагогічній практиці спрямоване на те, щоб поряд із формуванням знань, умінь та навичок забезпечити реалізацію й оздоровлювальної функції школи. 
Досвід роботи в класах розвивального навчання дає право стверджувати, що цінності творчості і виявлення творчості у вчителя сприяють формуванню вільної творчої особистості, якій цікавий освітній процес у школі і яка не боїться виявляти творчий підхід як у позаурочний час, так і на уроці.
Заняття навчального семінару проводилися у формі міні-лекцій та практичної роботи учасників у групах. 
Координатори проекту  Світлана Олександрівна Жукова та Олена Михайлівна Кондратюк розповіли педагогам про психологію і типологію уроків у розвивальному навчанні. Звернули увагу вчителів на зміст та форми роботи на уроках математики  під час вивчення тем: «Площа. Порівняння площ фігур. Способи порівняння», «Об’єм. Способи порівняння об'ємів. Графічне та знакове моделювання», «Маса. Порівняння за масою», «Кут. Порівняння кутів», «Порівняння за кількістю», «Порівняння груп предметів» тощо.
Також педагогам розповіли про зміст та форми роботи на уроках навчання грамоти  під час вивчення розділів «Звуки мовлення як «матеріал» мови», «Формування дій читання і письма» за темами «Писемність. Звуки мови і букви», «Позначення голосних звуків на письмі». Закцентували увагу на моделюванні уроків.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше