Главная > Образотворче мистецтво та художня культура / Новини / Заклади вищої освіти області / Стрічка > Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia»

Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia»


5-05-2018, 09:20. Разместил: Moderator
4 травня у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка відбувся захід, який пройшов у новому особливому форматі. Мова йде про Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia». Це своєрідний «день відкритих дверей» для абітурієнтів і мистецький перфоменс для людей, які цікавляться декоративно-прикладним мистецтвом та бажають побачити і відчути процес творення краси буквально «зсередини».
Учасники наживо відчули, що ж це таке – бути фахівцем мистецької сфери. Вони відвідали майстер-класи з паперопластики, гердана, художнього ковальства, іконопису, ювелірного мистецтва, комп’ютерного проектування та ін.  Взяли участь у art-експерименті – імпровізованому містечку майстрів. Хтось приєднався до художників-учасників Міжнародного пленеру «Вижниця-2018», який також стартував цього дня, та спробував власноруч створити живописний пейзаж. 
Фестиваль мистецьких професій «ARTland Vyzhnytsia» покликаний презентувати новий підхід до популяризації дизайну, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, а також інформувати цільову аудиторію коледжу щодо новацій вступної кампанії та особливостей навчання у мистецькому ЗВО.
 
Фото
https://photos.app.goo.gl/yLGappdNGjeAgtH83
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Вернуться назад